Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyantával, illetve epilátorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyantával, illetve epilátorral a puncit szőrteleníteni nagyon fáj? Milyen praktikák vannak, amitől enyhébb a fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:52
 1/9 Holdtündér ***** válasza:

Hát én egyszer estem neki epilátorral, de kivérzett (túl régóta borotválom). Most nagyon gondolkodom a gyantán, de lehet attól is kivérezne? Nem tudom.

Szerintem attól függ mióta borotválod, mennyire erős. Ismertem egy csajt még anno aki a hónalját is epilálta.

2010. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg ha kozmetikus gyantázza úgy nem fáj annyira... mondjuk én magamnak biztos hogy nem tudnám xd
2010. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én maradok a borotvánál. Már 8 éve azzal csinálom. Kényelmes, praktikus és nem fáj (persze csak ha nem vágja meg magát az ember).


27 N

2010. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem borotva..a többi túl fájdalmas..legalább is nekem érzékeny nagyon ott..
2010. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
évnyi borotválás után, már majdnem egy éve epilálom. Az első nagyon fájt, illetve most is eléggé fáj, ha menstruáció közelben vagyok. Enyhítés: ha jégakkus epilátort veszel, illetve ha nem folyamatosan hagyod a bőrödön, és húzod, hanem "kis szakaszokban", közben pihentetve epilálsz.
2010. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*2 évnyi borotválás


És lemaradt: előny, ha nagy a fájdalomküszöböd.

2010. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen szőr leszedő krém azt használjátok sztem
2010. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom:) Még nem próbáltam nekiesni epilátorral, bár én a hónaljamat meg lábamat azzal szoktam, de sztem ott lennt már nem menne:) Amúgy a fájdalom tényleg attól is függ, hogy mióta borotválod és ezáltal milyen erős a szőr, meg hogy milyen érzékeny a bőröd.
2010. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szőrtelenítő krémmel ne próbálkozz ott lent! Az nagyon erős vegyi anyag, és ha véletlenül a hüvelybe kerül, abból nagyon nagy baj lehet! Ha kicsit több fájdalmat is elbírsz, akkor szerintem gyanta, mert az egyszerre leszedi, nem úgy mint az epilátor. Egyébként, enyhítésnek én még azt szoktam csinálni, hogy előtte beülök egy kád forró vízbe, mert így a bőr puhább lesz, és a szőr könnyeben kijön, nem fáj annyira :)
2010. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!