Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja le a ferfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le a ferfi, hogy felesege van, helyette élettarsnak nevezi, de karikagyurut hord?

Figyelt kérdés

Hivatalosan hazasok

Ma meselte hogy utazik szigetekre nyáron , a nök a csoportban kérdezték , hogy kivel a szerelmével ?

Azt mondta egyedul . Zavarba jött , hazudott

Védi a családját, maganeletet ?

Hiszen minden mast elmeselt magaról , hogy a fia koraszulött , az elsö felesegetöl aki meghalt stb

Van a csoportunkban egy nö , akinek tetszik es arra gondolok hogy azt a nöt sajnálja es azert beszèl igy . Az a nö , akinek tetszik , egyedulalló , álmodozó , szánalmas tipus .

Az unokatestverem ismeri a pasit , es tudja hogy hivatalosan házas

Biztos huseges tipus es komoly , igy nem ertem hogy miert tagad

Cukorbeteg is es reggeltöl delutanig a munkaban van naponta nem volna ideje félrejárni



#tagadás #simliés
2019. ápr. 18. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak gyengébbik verziója rámenne mindenkire, aki csak mozog. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy erröl van szó , hogy rámászna bárkire
2019. ápr. 18. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ismertem egy pasit. Hivatalosan házas, mert nem vált el. De elhagyta a feleségét, és mással él, tehát van élettársa. Ők ketten hordanak jegygyűrűt is. Pont azért nem válik, hogy ne kelljen elvennie hivatalosan. Ezen kívül mindig van valaki, akivel "csak barátok".

Szerintem ne kutakodj a magánéletükben, ha semmi közöd hozzá.

2019. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a pasas a felesegevel el egy cimen
2019. ápr. 18. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az unokatesód honnan tudja, hogy hivatalosan házas?

Az, hogy ismeri valahonnan, nem jelenti azt, hogy az információ pontos. Akinek pontos információja van, azt köti a titoktartás. Az is lehet, hogy hazudik, vagy rosszul tudja.


Számodra mi a jelentősége, hogy papírral vagy anélkül él a párjával? Ugyanúgy foglalt.

2019. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!