Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben hogyan kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogyan kezdeményezzek, hogy ne csináljak hülyét magamból?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akivel egy cégnél dolgozunk, csak más városban, és eddig nem találkoztunk, csak a nevét ismertem a honlapunkról, meg közös ismerősök révén felhozta az ő profilját is a fb, így korábban már láttam képről. Volt egy megbeszélés, ahol megláttam őt élőben, és megtetszett, csak már nem sok idő volt kezdésig, és eleve nehezebben tudok új emberekkel azonnal fesztelen lenni, és rágörcsöltem a dologra, nem mentem oda hozzá, aztán úgy döntöttem, hogy ha vége lesz a hivatalos résznek, akkor bemutatkozom neki. Csak amikor minden lezajlott, a közelebbi munkatársaival együtt hirtelen lelépett. (A megbeszélés a központban volt, oda sem járunk túl sűrűn, de a lány meg egy 3. városban dolgozik, mert a cég szét van szórva a megyében, oda viszont mi abszolút nem szoktunk járni, tehát max. akkor lenne esélyem újra látni őt, ha megint mindenkit berántanának a központba.) Egyébként elsőre visszahúzódónak, csendesnek tűnt, én is az vagyok, és azt láttam, hogy míg azok a fiúk, akikkel közvetlenül együtt dolgozik, beszélgetnek, ő ott üldögél a széken, szóval valamiért velük sem volt nagyon kommunikatív. Így utólag arra is gondoltam, hogy írhatnék neki, csak lehet, hogy ez így hülyén jönne ki. Lehet, hogy lesz még összejövetel, de ez nem biztos, és ahogy mondtam, feléjük meg abszolút nem járunk. Szeretném őt jobban megismerni, de tolakodó sem akarok lenni, és persze magamat sem járatnám le. Ilyenkor mit lehet tenni? Ciki lenne írni neki, hogy szimpatikusnak tűnt, és szívesen beszélgetnék vele? Egyébként nem tudok róla semmit, a fb-profilján nincs kint kb. semmi (vagy ismeretlenként nem látom), összesen talán 2 profilképe van, de nem nagyon utal eddig arra semmi, hogy lenne barátja. Szerintetek mit tegyek? Nők, ti szánalmasnak tartanátok, ha valaki így írna nektek? Köszönöm a véleményeket.

2019. ápr. 19. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz legközelebb egy hasonló esemény?

Ha nem, akkor írj neki. Próba, szerencse.

2019. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Talán lesz, még nem biztos. Ha a központban dolgozna, könnyebb lenne, oda még valamilyen indokkal el is tudnék menni. Mondjuk azt sem tudom, mennyire aktív fb-on, annyit látok, hogy tavaly tavasszal feltöltött egy képet, meg nemrég ismerőse lett egy közös kollégánknak. De az ilyesmiben sosem voltam jó, most akkor írjam azt, hogy "igaz, hogy nem ismerjük egymást, de szeretnék veled beszélgetni"? Olyan faramucinak tűnik a helyzet, bár lehet, hogy csak én agyalom túl, és csak számomra bizarr egy kicsit.
2019. ápr. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!