Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor próbálkozzak be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor próbálkozzak be vagy ne csináljak magamból hülyét?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel elég felszínes a viszonyom. Általános iskolában is osztálytársam volt, és akkor tudom, hogy nem jöttem be neki, aztán középsuliban más városban jártunk, nem is találkoztunk soha.

Az egyetemen szoktunk nagy néha beszélgetni, vagy ha összefutunk valahol. Olyankor mindig mosolyog, kedves viszont volt akitől úgy hallottam, hogy egy kígyó. Van, hogy csak mosolyog magába ha valaki valami kevésbé jót mond órákon stb.

Külsőre nekem tetszik, de nem tudom, hogy hogyan deríthetném ki, hogy mi az igazság velem kapcsolatban.

Most vagyunk másodévesek, ha eddig nem sikerült "egymásra találnunk" akkor nincs semmi a dologban?



2018. nov. 2. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne derítenéd ki? Közeledj felé, ha akarsz! Hamar vége lesz ám az egyetemi éveknek, és 5 év múlva már te magad sem fogsz rá emlékezni, ha elutasít. H_lyét meg végképp nem csinálnál magadból.


(De ha már itt tartunk, inkább csinálj h_lyét magadból, minthogy ne csinálj semmit, mert azt fogod a legjobban bánni, hidd el! :D)


Az élet véges, még ha most nem is látod így..

27N

2018. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, egy próbát megér. Az alapján meg ne ítéld meg,hogy mit hallottál. Bizonyosodj meg róla te magad,ha egy kígyó,úgyis gyorsan kiderül.


Hajrá.

2018. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy véges az élet, de sajnos senkit sem merek megközelíteni :(

Őt sem tudom elhívni sehova, mégis mit szólna? Honnan jött most ez az ötlet hirtelen...

Biztos azt válaszolná, hogy most tanulnia kell stb.

2018. nov. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!