Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor utána kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor utána kellett volna mennem és leszólítanom?

Figyelt kérdés
Tegnap jött szembe velem az utcán egy lány, akiről már messziről láttam, hogy nagyon bájos, és hogy ő is néz engem. Mikor közel értünk még egy kis mosolyt is megeresztett, sőt úgy tíz lépés után még egy pillanatra vissza is nézett rám, és megint összenéztünk. Én viszont csak mentem tovább mint a birka, mert úgy meglepődtem ezen, mivel rám sosem szoktak a csajok nézni az utcán, úgy mennek el mintha nem is léteznék. Szerintetek ha utána megyek és megszólítom, szóba állt volna velem, vagyis hülye voltam hogy csak úgy tovább mentem?

2019. ápr. 20. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ez most már?
2019. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem soha nem történik ilyen.
2019. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül! Mit veszíthettél volna? A leszólításból bármi lehetett volna, így viszont ebből már semmi sem lesz...
2019. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mennyire nem bírom, ha egy pasi utólag így nyíg. Csináld ezt, vagy azt, de ne vergődj utána, hogy mi lett volna ha... Ez annyira buzys.

Mellesleg sose randiznék olyannal, aki az utcán szólítgat le lányokat.

2019. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utólag felesleges gondolkodni rajta, máskor ne sokkolódj le ennyire. :D
2019. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne felesleges utólag gondolkodni? Ha nem gondolkodsz rajta legközelebb is így jársz.
2019. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Röviden : igen.
2019. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen veszíteni valód nem lett volna.
2019. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!