Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szerelmeskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmeskedni szenvedélyesen ÚJ társsal 40 feletti nöként?

Figyelt kérdés

Emlekszem milyen volt a szerelem elsö baratommal , szepek voltunk , fiatalok , barhol magaeva tett , nem volt hasa , autóban is beültem az ölébe

Könnyu volt szerelembe esni , élvezni a szexet

Most 42 eveskent mar en sem vagyok olyan teljesen mint 22 evesen . Bizonyos szempontokból lehet jobb mert jobban odafigyelek magamra

A pasik az en koromban mar mutatják a korukat

Hogyan lehet ennyi idösen szerelmes lenni , mikor az idö vasfoga nem kiméli egyik nemet sem?

A ferfiak ezt úgy oldjak meg , hogy fiatal tinikkel kezdenek kapcsolatot , 40 felett

Hogyan talál új szerelmet az ember , amikor a test már cserbenhagyta ? ( ráncok, ösz haj stb)



2019. ápr. 20. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
40 körül ha úgy érzed , hogy cserben hagyott a tested, kezdj el mozogni, sportolni, aktív életet élni, mert mi lesz még 80-ig.
2019. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi van?! Ezt komolyan kérded??

Negyven felett a legjobb, legszenvedélyesebb a szex. Sose lennék újra egy 20 éves kis taknyos kölyökkel, aki vagy össze-vissza bénázik, vagy korán elmegy, vagy akkora az egoja, meg az öntudata, hogy legszívesebben saját magát dugná. (Jobb is lenne, mert ezek, akik Istencsászárnak képzelik magukat, ezek a legszarabbak az ágyban női szemmel).

Egy ősz halántéknál szexibb nincs, egy negyvenes pasinál rutinosabb, szenvedélyesebb, technikásabb tuti nincs!

2019. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem értettétek a kérdést elsö ket valaszoló .

Tudtam hogy a sporttal jössztök majd , hogy megnyugtassak mindenkit , sportolok.

Attól eltekintve meg mindig 42 eves vagyok .

Smink , fodrasz utan is

A ferfiak meg hiaba nincsenek formaban , akkor is a fiatal lanyoknak udvarolnak inkabb mint egy negyvenes nönek

Aki a kérdést NEM AKARJA ÉRTENI , kérem ne válaszoljon

És arról se volt szó , hogy nekem nem kéne az öszes halámtekú pasas , masodik válaszoló

2019. ápr. 20. 09:35
 4/13 A kérdező kommentje:
A kerdes az volt , hogy mennyire könnyu szerelemre találni 40 feletti nöként ? Nem sportról volt szó, se mellplasztikáról , puszta tényekröl volt szó és aki 40 feletti nö , es elvált , vagy szingli pontosan tudja mire gondolok
2019. ápr. 20. 09:37
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Akkor fogalmazd meg értelmesen a kérdést, ne a válaszolókat cseszegesd! Amúgy meg emiatt menekülnek a pasik a fiatal csajokhoz, mert a negyvenes nők nagy része már ilyen sárkány, mint te.

Értelmes pasival kell kezdeni, aki a belsőd szereti, nem pedig felszínes viszonyokat kergetni.

2019. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Rutin meg az évek.

Egy 40+ nőben nem a hamvas husikát keresik a férfiak, se szexre, se komoly kapcsolatra.

Most is szexelünk bárhol, nincs az korhoz kötve. A nagy családi autóban is van annyi hely, hogy az ölébe üljek.

2019. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Lassan 40 éves vagyok.Kb. 15kg-al vagyok több mint 20 éve.A szex nekem ugyanolyan,vagy még jobb.Nem a kilóimat nézik a pasik,hanem a kisugárzásomat.20 évesen nagyobb életkor intervallumban keresgéltem(20-45),míg most 40-50 között.Ezek a pasik normális,sportosabb testalkattal rendelkeznek,pocakossal nem is érdekelne kapcsolat.Illetve nem a 20 éves csajokra buknak.Hozzá kell tenni én se 40-nek nézek ki,persze nem is 20-nak.Azt nem mondom hogy ugyanolyan szerelmes tudok lenni,de nem is baj,más szempontokat is nézek már,és sokkal lazábban fogok fel dolgokat,mint régen,teljesen szabadjára engedem a másikat,nem akarom birtokolni.Ráncokkal,ilyesmivel nem foglalkozok.
2019. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Itt a gyakorin minden nő az őszülő halántékú,ráncos 40 feletti pasikra izgul,jut is mindegyiknek tinilány :D Ugyanolyan nehéz a férfiaknak is ebben a korban,nem áll sorban náluk senki sem.
2019. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

#1-es vagyok, de értettem mit kérdezel.

Fiatalabb nőkkel összevetve hátrányban érzed magad, mindez nem számít, az egészséges, erős tested számít egyedül.

2019. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ennek zsigerből kell jönnie , a szenvedélyt nem lehet tanulni , vannak olyan partnerek akik ezt váltják vannak akik nem.
2019. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!