Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szerelmeskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmeskedni szenvedélyesen ÚJ társsal 40 feletti nöként?

Figyelt kérdés

Emlekszem milyen volt a szerelem elsö baratommal , szepek voltunk , fiatalok , barhol magaeva tett , nem volt hasa , autóban is beültem az ölébe

Könnyu volt szerelembe esni , élvezni a szexet

Most 42 eveskent mar en sem vagyok olyan teljesen mint 22 evesen . Bizonyos szempontokból lehet jobb mert jobban odafigyelek magamra

A pasik az en koromban mar mutatják a korukat

Hogyan lehet ennyi idösen szerelmes lenni , mikor az idö vasfoga nem kiméli egyik nemet sem?

A ferfiak ezt úgy oldjak meg , hogy fiatal tinikkel kezdenek kapcsolatot , 40 felett

Hogyan talál új szerelmet az ember , amikor a test már cserbenhagyta ? ( ráncok, ösz haj stb)



2019. ápr. 20. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Mi is 40+ -osként jöttünk össze és hidd el a szex terén se vagyunk lemaradva és kívánjuk egymást!

Benne megtaláltam mindazt amit kerestem sajnos ennyi idösen

47 éves ferfi vagyok!

2019. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa a gondolatmeneted. Én akárhány éves is voltam/vagyok, mindig a korban hozzám közel állókhoz vonzódtam igazán, és ha vonzódom, akkor a szexszel sincs semmi gond.

Az tény, hogy könnyebben lettem szerelmes fiatalon, de nem a vonzó külső miatt, hanem azért, mert akkor még (jóval) kisebb volt az emberismeretem és sokkal kompromisszumkészebb voltam. Ezért képes voltam beleszeretni olyanokba is, akik egyáltalán nem illettek hozzám (vagy nevezzük ezt inkább fellángolásnak...)

Mostanra sokkal "válogatósabb" lettem, de a személyiség terén. Nyilván nem mindenki az esetem külsőre, de nem érzem, hogy kevesebb férfi tetszene a korosztályomból külsőre, mint fiatalon. Viszont a személyiségük, életstílusuk sokkal nagyobb súllyal esik már latba.


Szerintem te a saját korodat nem tudod elfogadni igazán...

2019. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
44 éves leszek és ugyanúgy szerelembe tudok esni mint 20 évesen.A szexet sokkal jobban élvezem mint korábban.Nyilván a testem változott, de ez a természet rendje. Nem úgy vettem észre, hogy a korosztályomat nem érdeklem. Sőt, még a 20/30 évesek is igencsak érdeklődnek, amin viszont őszintén csodálkozom. :) A lényeg az, hogy ne görcsölj rá arra hogy a tested mennyit változott és mennyi ősz hajszálad van. Senki nem tökéletes hidd el és mindenki, kivétel nélkül öregszik és rendelkezik testi hibákkal. Szóval, ha találsz valakit (mert találni fogsz)aki passzol hozzád és el tudod képzelni vele, csak bátorság. Ha őszintén érdeklődik, akkor nem a ráncaiddal stb... fog foglalkozni. Nagyon fontos, hogy legyen kellő önbizalmad és pozitív felfogásod.
2019. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!