Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tízes skálán minimum hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tízes skálán minimum hány pontos külsejű emberrel tudtok elképzelni kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A saját megítélésetekre van bízva, hogy kit hány pontosnak ítéltek, TUDOM, hogy relatív a szépség. Nem azt akarja felmérni a kérdés, hogy milyen megjelenésű embernek lehet esélye kapcsolatra, hanem azt, hogy nektek ez mennyire számít, tehát mennyire hátrányos (számotokra) az a külső, amit már személyiséggel sem lehet kompenzálni.
2019. ápr. 20. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
7.
2019. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, ha írnátok nemet is, azt megköszönném. :D
2019. ápr. 20. 13:06
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem pontozok, ugyanannyira fontos, mint a személyiség. Kell a vonzalom intellektuálisan és külsőleg is.
2019. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs pontozás. Vagy vonzódok hozzá szexuálisan vagy sem.
2019. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

5.

N

2019. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

8+


29/F

2019. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Oké, hogy kell a szexuális vonzalom, de azt kizárólag a külcsín adhatja?
2019. ápr. 20. 14:00
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Hú, nos az a helyzet, hogy ha csak a külsöt vesszük figyelembe, akkor legyen min.7 pont.Azonban láttam már 10pontos pasikat is, akik semmi vonzalmat nem tudtak volna bennem kelteni mert vagy rossz a kisugárzásuk, vagy nulla.


Azonban nálam a külsőt az intelligencia és jómodor nagyon nagyban pes kompenzálni.Illetve találkoztam 1-2 olyan férfivel, aki kb 5 pontos, tehát átlagos, de ha mosolyog, megszólal, akkor nagyon vonzó, erre mondom, hogyvan benne valami...

2019. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

4-5-től felfelé simán. Szavakkal leírva átlagos vagy kicsivel átlag alatti külsővel rendelkező nővel simán el tudom képzelni. De nekem nem a külső az elsődleges, sokkal fontosabbnak tartom a belsőt. A külső kb. csak addig lényeges, míg észreveszem, felfigyelek a másikra.


F36

2019. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"de azt kizárólag a külcsín adhatja"


Egyértelműen több, mint 50%-ban igen.

Egyébként meg azért nem pontozok, mert a listát mások esztétikai szempontjai szerint állították össze, amihez egyrészt nekem semmi közöm, másrészt el sem igazodok benne (ti. hogy egy bizonyos illető miért N pontot ért el, a másik meg - aki mondjuk nekem jobban tetszene - miért jelentősen kevesebbet, hogy csak egy példát mondjak).

2019. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!