Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vékony vagyok, az a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony vagyok, az a baj, ha picit teltebb, akkor meg az?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok, eddig nagyon vékony voltam, 46-47kg, semmi formám nem volt. Most edzés mellett lettem 50 kg és most meg azért cseszegetnek, hogy kigömbölyödtem, pedig összvissz 3 kg jött rám :D És így végre van formás combom, fenekem, bár egy kicsi a hasamra is jött. Miért nem jó az embereknek semmi? A férfiaknak mondjuk így is-úgy is tetszettem, de a család mindig kritizál.

2019. ápr. 20. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóbol mondják,vagy csak szívják a véred...A legtöpp pasi szereti a formás nőket,50 kg esetén pedig biztos hogy nem estél át a ló túloldalára.Mindenesetre azt a súlyt tartsd amelyikkel jobban érzed magad,mert az egészséged és esztétikai szempontból sem számít az a +3kg... 19/F
2019. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ferfiaknak bejossz,akkor meg miert mervando az hogy anyadek mivel csesztetnek?...
2019. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A magad életét éld, ne másokét! A fő, hogy te jól érezd magad!
2019. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 46-47-nek is jó voltál...
2019. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senki véleményével!!
2019. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. A te saját közérzeted a legfontosabb. Úgy nézz ki ahogy te szeretnél, családtagjaiddal ne foglalkozz. :) Amikor lefogytam nekem is mondták hogy "hova fogysz már tovább?" pedig még volt rajtam felesleg, de nem érdekelt.
2019. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van :) Egyáltalán nem vagyok telt most sem, 50 kg-ra ilyet mondani még nevetséges is..:D Ennél több mondjuk nem akarok lenni, de nehogymár az legyen az ideál, mikor kb anorexiásnak néztem ki.
2019. ápr. 20. 19:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A családodat ne vedd komolyan, engem azóta csesztetnek azzal, hogy milyen sovány vagyok, mióta 65 kiló alá sikerült fogynom (a 160 centimhez). :D

Ha egyszer megszoktak valamilyennek, időbe telik feldolgozniuk a változást.

2019. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Igaz, azután, hogy eddig mindig nagyon vékony voltam, biztos fura a változás.
2019. ápr. 20. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A család a sikereidet is kritizálja. Ilyenek. Ez van. El kell fogadnod őket, mert így tartoznak hozzád. Viszont nem kell hallgatnod is rájuk.
2019. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!