Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most tenyleg igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tenyleg igy dobott ki?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyunk egyutt. Mar voltak ez alatt is kisebb problemak, de a lenyeg hogy altalaban a talalkozasokon szoktunk osszeveszni. En surun szeretnek, o pedig annyira nem. Szerdan szinten ezen kicsit osszebalheztunk, utana nem beszeltunk. Este irtam neki, hogy minden rendben? Szerda ota nem valaszol, es most mar vasarnap van. Nem kivanok futni utana, de szerintetek is kidobott es csak nem kepes megmondani? A fura egyebkent az, hogy tegnap elott felhivott az egyik kozos baratunk, hogy jovoheten lesz sutogetes es megyek e mert a baratommal aznap beszeltek errol?! Nem tudom, nem ertem
2019. ápr. 21. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, akivel alig beszél a pasija? 1-2 napja volt egy hasonló kérdés.


Hogy tanácsot is adjak: ennyire nem becsül téged, hogy még normálisan le se zárta. :) Gondolj erre és sokkal könnyebb lesz minden.

2019. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Mondanám, azt hogy nektek kellenek az ilyen pasik. Én meg senkinek se. Ez van.. Éljen az élet, amiért élnem kell.
2019. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem en voltam. Ez az elso eset nalunk :(
2019. ápr. 21. 08:00
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
2. vagyok: nem passzoltok és kész. Te többet akarsz vele lenni, ő nem akar. Beéri a kevesebbel. Hosszú távon úgy se lesz jó. És ha már arra se hívott, akkor nem is akar, már mint a sütögetésre. Ezek után nem mint a pincsi, neked kellene próbálnod keresni, hanem inkább kidobni a fenébe.
2019. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2. de epp az, hogy arra hivtak.
2019. ápr. 21. 08:05
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de nem a pasid hívott.
2019. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmenj! Szerintem megalázó lenne.
2019. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De ha eddig sem akart talalkozni, akkor ennek az egesznek mi ertelme lenne tovabb, ha eroltetned?
2019. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, egyertelmuen semmi. Mindossze faj, hogy ennyit se erdemeltem tole, mert ugy gondolom mindig a kedvebe jartam, mindig kedveskedtem neki es legalabb ennyit megerdemeltem volna, hogy "bocsi, mar nem erzek ugy irantad, szeretnem lezarni veled". Egyebkent 24 evesek vagyunk, tehat mar boven nem az a korosztaly ahol ilyen gyerekesen kellene egy dolgot elintezni. De koszonom mindenkinek! :) kellemes unnepeket nektek!
2019. ápr. 21. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked is viszont, de ne fájjon! :) Egy ilyen ember miatt kár rosszul érezned magad. Hamarosan itt a nyár, virulj ki te is, nem kell ilyen balf_szok miatt szenvedni. :)
2019. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!