Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja folyton beszélget velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most szakított a barátnője vele és nagyon le van hangolva folyton tanácsot kér hogy hogy tudná visszaszerezni. Én szívesen beszélgetek vele csak a párom furcsállja s nem tetszik neki. Amit én is furcsálok, hogy kihívott sétálni a tegnap hogy beszélgessünk, mert nagyon kivolt. A párommal voltam mikor találkoztam vele eddig mindig mert az ő legjobb barátja, én nem tudok róla sokmindent.

Már egyszer megtörtént hogy ki akart hívni este hogy igyunk valamit. Akkor még nem is találkoztam vele és a barátnője el volt utazva. Azért akart kihívni, hogy megismerjen.


Páromnak arról az esetről nem is beszéltem mert nem akarok problémát közöttük. Hogy kellene reagáljak, illetve furcsa ez?


2019. ápr. 23. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Allisd le. Van egy hatar. En sem talalkozgatok a parom barataival. Nem az en barataim, minek?
2019. ápr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetni lehet vele csak mondani kell neki hogy nálad átlépne egy határt ha kettesben találkoznátok és te nem szeretnéd. Szeritem tuti fel akar szedni .
2019. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es majd ha te a szaros husveti nyulat vegig nyalod akkor adj ilyen tanacsokat...
2019. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy beszélgetni lehet vele mert nem akartam elküldeni mikor szarul érzi magát, a többit meg akkor megmondom neki nyíltan.
2019. ápr. 23. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Állitsd le, különben még te fogsz szarul kijönni ebből!
2019. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:

Eljott az ideje, hogy leallitsd. Mivel nem a te baratod, ezert minden olyan szituaciot kerulnek, ahol 2-esben vagytok. A lelki bajait meg a sajat baratjaival beszelje meg, ne a baratjanak a baratnojevel. Ha ezt igy elmondod neki, akkor lehet felfogja, hogy mit kockaztat, es magatol leall. Ha nem, akkor szolj a bartodnak, hogy nyomul, es akkor o fogja kivonni a tarsasagbol es akkor meg azert fog megszunni a szituacio.


43F

2019. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

A párod legjobb barátja. Hívjatok at, mikor mindketten otthon vagytok vagy együtt menjetek valahova.

Ez így nagyon furcsa.

2019. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Hálistennek párom sem haragudott meg rá mert ismeri és csinált már ilyet, viszont ideges volt s mondta mivel tudom leállítani. Köszönöm szépen a válaszokat
2019. ápr. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!