Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket zavarna ha a legjobb...

Titeket zavarna ha a legjobb baratnotok naponta legalabb ketszer kimegy a terembol es nagyobbakkal beszelget?

Figyelt kérdés
mar egy ideje ezt csinalja es nem szol csak eszreveszem h nincs ott eltom foglalni magam masokkal de akkor is engem azer zavar mi a velemenyetek?

2015. nov. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne non-stop ott ülnie melletted kussban? Mert ha észre se veszed, hogy eltűnik mellőled, akkor aztán rohadtul érdekelhet mi van vele.
2015. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *Nekomimi* ***** válasza:

"eltom" , "azér" ...


Izé...

2015. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy, mert veled nem állnak a nagyok szóba, mi?
2015. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem körülötted forog a világ, meg rádióban mondtak valami olyat, beszélgetős műsorban, hogy jó így, hogy nincsenek sülve-főve együtt, különben megunhatnák egymást, meg nem is tudnának annyira beszélgetni. Ezt talán nem is mondták, de akkor én most mondom:) És nem sajátíthatsz ki, nem birtokolhatsz senkit. Hadd menjen a saját feje után, ne korlátozd őt, és akkor fog továbbra is szeretni. Attól, hogy ő a legjobb barátnőd, attól neki még vannak más barátai is, talán neked is. De az, hogy számodra, neked ő a legjobb barátnő, az nem jelenti azt, mégha neki is te vagy, hogy egymásért éltek. Meghogy csak egymással lehet beszélgetni, hadd ismerkedjen mással is, ha akar, ne korlátozd őt, ha szereted. Inkább örülj neki, hogy nem magányos, hanem jól érzi magát. És ha látod, hogy boldog, akkor annak is kéne neked egy minimális örömet legalább okoznia. Szerintem tök jó ez, hogy a felsőbb évfolyamokkal is valaki jóban van, meg nem nevezi kis csírának a kisebbeket, hanem barátkozik velük, szerintem ez tök aranyos. Meg hát az is lehet, hogy esetleg a barátnőd szerelmes egyikükbe, és az ő közelében akar lenni, esetleg még az ő társaitól is kér tanácsot, hogy szerintük ő milyen dolgokat szeret, pl öltözködés meg frizura meg tantárgyak meg hogy személyiségre milyen lányok jönnek be az illetőnek, vagy mit tudomén. Szerintem jó, ha kapcsolatot ápol többi osztállyal is, meg esetleg tudnak tananyagban is neki segíteni. Szerintem odacsapódhatnál te is közéjük, esetleg kérdezd meg a barátnődet, hogy ő mit gondolna erről.
2015. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!