Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van hogy menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van hogy menstruáció alatt átáztok?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon ritkán előfordul az erősebb vérzésű napok alatt... ti hogyan védekeztek akkor biztosan?? És suliban nem féltek hogy nem fogtok-e átázni?
2010. júl. 5. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tampon + betét kombináció az erősebb vérzés esetére. Nálam eddig bejött, a betét felfogja azt, amit a tampon már átenged.
2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Áztam már át, régen...

Azóta tampon, még nem. Használj tampont, ha nagyon erős, akkor annak megfelelőt.

2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igenigen, tampon+betét, én is mindig így használom, és 3 óránként szigorúan csere.
2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én általában éjjel ázom át.nappal tampont használok tisztasági betéttel így nincs gond.és nem félek a suliban h átázok.ne vegyél fel olyan ruhát ami vászon vagy ilyesmi anyagú.ezeken a napokon használj farmert és ha félsz menj el minden szünetbe megnézni h kell e cserélni és vegyél magaddal betét vagy azt amit használsz.kérd meg a bnőidet h nézzék meg h nem áztál e át ;) :D
2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tamponcsere időben!
2010. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a tampon + betét megoldás tényleg jó,de én még nem mertem tampont használni...am már velem is előfordult,sőt az egész osztály látta,mert pont akk szólított a tanár a táblához X"D
2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!