Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ekkora hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ekkora hülye kérdések ebben a témában?

Figyelt kérdés

bocs,de már gurulok a nevetéstől:D

most unalomból írják vagy ez komoly?


2010. júl. 5. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy-két kamu kérdés errefelé, ami csak hülyeségből vagy unalomból kerül kiírásra, és természetesen vannak annyira degenerált és tudatlan emberek is, akik teljesen komolyan gondolják kérdéseiket.


KC

2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hál'istennek sok az értelmes ember magyarországon:D
2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De legalább lehet jókat nevetni :)


KC

2010. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!"

"Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő"

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. "

2010. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18:51 bocsi,neked mi bajod van?:D
2010. júl. 5. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ki akarja moderáltatni a kérdésed, mert nem ebbe a témába tartozik.


Vagy azt szeretné tudatni veled, hogy te hogyan tudod jelezni a moderátorok felé, ha ide nem illő kérdést találsz.


KC

2010. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én tényleg nem akartam senkit sem megbántani,de vannak olyan abszurd kérdések pl.lefürödtök szex előtt,után,terhes-e lehet úgy,hogy kívülre ment stb.,csak arra voltam kíváncsi ezt komolyan gondolják-e.Már azon sem csodálkozom,hogy egy illető mindenkinek azt írja,hogy terhes.:):):)
2010. júl. 5. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen kérdéseket!:D AZON GONDOLKOZOM, HOGY CSINÁLOK EGY OLDALT, AHOVA KIGYŰJTÖM AZ ILYEN "ARANY KÉRDÉSEKET" jaj bocs caps de nem írom újra:D
2010. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nem tudom, de én marha sokat röhögök és rájövök, hogy tényleg igaz: mindig az okosabb enged, ezért már régen a hülyék uralkodnak..


:DD

2010. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
19:16 aztán tudasd ám velünk kész e már az oldal :D
2010. júl. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!