Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már olyan, hogy valaki első látásra nem (v. Nem annyira) jött be, de később összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi indította meg a változást és mennyi idő után?

2019. ápr. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Kb egy évig észre se vettem, mint férfit. Aztán ahogy kezdett tönkremenni a házasságom azt vettem észre, hogy néha nézegetem Őt, elgondolkodtam, hogy tetszik e egyáltalán, aztán persze jó h.lyének néztem magam, hogy egyáltalán minek gondolkodok ezen...

Egy idő után feltűnt, hogy ő is nézeget engem, aztán egyszer csak telefonszámot cseréltünk. Felhívott és elmondta mennyire tetszem neki meg ilyesmi. Elkezdtünk beszélgetni, én közben elváltam, aztán "hirtelen" feltűnt, hogy tetszik. Nagyon. Egy nap váratlanul megcsókolt, elkezdtünk randizni, beleszerettem, most már együtt élünk :)



Azt gondolom, hogy valószínűleg előtte is tetszhetett, csak nem foglalkoztam vele, mert nem voltam nyitott egy másik férfira. De ahogy az lettem, egyből észrevettem Őt . Ha egyáltalán nem jött volna be, nem hiszem hogy később összejöttem volna vele...

2019. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is így voltam a párommal.


Az indította meg a változást, hogy megismertem - rájöttem hogy mennyire jó fej :)

2019. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Elsőre nem tetszett, másodjára találkoztunk, beszélgettünk, és megvolt a szikra! :)
2019. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk harmadik randin volt meg a szikra. Előtte pedig győzködtem magam, hogy nekem aztán a vékony, szemüveges pasik nem jönnek be. (Aztán mégiscsak másképpen lett, 5 éve a férjem:)

N/31

2019. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

igen, annyira nem jött be, nem is úgy néztem rá, de aztán megismertem, összebarátkoztunk és végül összejöttünk

ez már 2 éve volt, azóta is együtt vagyunk


a személyisége volt az, ami miatt megváltozott a szememben és kb 3 hónap telt el közben, de ebből 1 olyan volt, hogy nem találkoztunk és csak írásban beszélgettünk

2019. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többször is!!! Mi indította be??? Ők azelőtt sem voltak rondák, azt gondolom, csak valahogy furák. És azt hiszem, ezekbe a furcsaságokba szerettem bele.
2019. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!