Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, összejöttetek már olyasva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejöttetek már olyasvalakivel, aki első látásra nem jött be különösebben?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy kimondottan unszimpatikus volt, mert az nyilván később sem változik, hanem olyasmire, hogy amikor először találkoztatok, még nem éreztetek semmi különöset, és a vonzalom csak akkor alakult ki, amikor elkezdtetek valamiben együttműködni? (Pl.: együtt dolgozni egy munkahelyen, vagy egy csoportba járni egyetemen, stb.)

2019. ápr. 18. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Velem pont ez történt. A srácnak bejöttem már régóta, próbált is nyitni felém, de külsőre nem volt az esetem, ráadásul pár évvel idősebb is. Plusz a közös ismerőseink nagyon össze akartak minket hozni, de én kitartóan ellenálltam, hiszen mint pasi, nem jött be igazán. Szimpinek tartottam, el tudtunk beszélgetni, de ennyi. Aztán volt egy időszak, amikor többször egy helyen voltunk, majd facebookon is egyre többet beszélgettünk, és ahogy jobban megismertem, kialakult valami. Elhívott randizni, amire igent mondtam, de még akkor sem voltam biztos abban, hogy mit érzek. A randin viszont elcsattant egy csók, ami mindent megváltoztatott. Már több mint 1 éve együtt vagyunk és sosem voltam még ilyen szerelmes. :)) Én se gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges, de mégis! :)
2019. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, egy ismerősöm barátja volt. Egy baráti találkozón találkoztunk akkor még nem volt semmi. Aztán összefutottunk még párszor, beszélgettünk. jó fél év kellett mire megismertem és elkezdtem vonzódni hozzá. Tök véletlenül jöttünk össze.
2019. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Párommal amikor elkezdtünk beszélgetni, belsőre szimpatikus volt, de külsőre nem éreztem, hogy az esetem lett volna, az arca sem tetszett igazán. Élőben is találkoztam vele véletlenül az utcán, akkor sem találtam túl helyesnek(számomra)

Majd, ahogy elkezdtünk egyre többet beszélgetni Messengeren, valahogyan megtetszett, és rövidesen(kb 3 hónap) fülig belezúgtam..

egy évig csak beszélgettünk, majd össze is jöttünk, ennek már több mint 3 éve :)

2019. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
6 éve ismertük egymást, de nem is gondoltuk, hogy több lehetne ez, mint hogy jó ismerősök vagyunk, főleg, mert van köztünk 11 év és én 12 éves voltam, amikor megismerkedtünk (közös hobbi). Aztán lett egy közös projekt, akkor 18 voltam és miközben szerveztük, kinyílt a szemünk. 10 éve a férjem, van 2 kislányunk és a mai napig nagyon szeretjük egymást. 😊
2019. ápr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nem is egyszer.

De ehhez az kellett eddig, hogy az illető ne gyakoroljon rám nyomást, miszerint 1-2 találkozón belül el kell döntenem, mit akarok tőle. Magyarul az ilyenek inkább barátságból alakultak ki, ahol már megvolt a bizalom, és a szimpátia az irányában.

Ha lerohan 1. találkán meg szerelmes üzenetekkel bombáz, 100%, hogy nem jövök velük össze.

2019. ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a nagy szerelmemmel így indult, elsőre nagyon nem jött be, alacsonyabb volt nálam és vékonyabb meg olyan depis is, akkor nem is lett folytatás, de aztán valami kapcsán megint elkezdtünk beszélni pár héttel később, és egy sokkal lazább arcát ismertem meg, már mindennaposak lettek a chatelések, megint találkoztunk és irtó erős vonzalom kezdett kialakulni bennem, ami nagyon szenvwdélyes szerelemmé vált, amit még senki iránt nem éreztem korábban.

26n

2019. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem még nem volt ilyen.
2019. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerős 30 éves nő (csinos, diplomás, magas igények), 34 éves férfi. Randi, a nő mondta nekem (férfi vagyok, de barátnőm), hogy nagyon nem jön be a pasi, ritkul a haja, táskásak a szemei nagyon. Aztán 3 nap után mondja nekem, hogy ír neki és akar még egy találkát. Mivel intelligens pasi, így mondta a nő, ennyi belefér. Elment vele. Este már ájuldozott nekem, hogy nem is vette észre akkor, hogy milyen határozott ez a férfi, sokkal pihentebb most, szépen csillogtak a szemei. Kellemesen érezte magát a társaságában. 2 éve már férj és feleség és idén nyáron gyerekük született. Persze azt nem tudom mennyiben befolyásolta, hogy a pasi családja tehetős, lakás Miskolcon, Pesten, 4 gépjármű...stb, erről nem mondott semmit.
2019. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!