Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexi képet küldjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexi képet küldjek a fiúmnak?

Figyelt kérdés
Elutazott munka miatt kb. 2 hónapra, szeretném meglepni egy szexi mms képpel. Van pár ötletem azért, de kíváncsi vagyok más ötletekre is. Köszi
2010. júl. 5. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagyok együtt ? Abba gondolj bele hogyha netán szakítotok , bosszúból felrakhatja ilyen-olyan oldalra.
2010. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hátakt? Nagy baj nem lehet a közzétételéből sem, de azért érződik a kivételezett bizalom és kedvesség is.
2010. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja, de már van a telójába ilyen olyan kép rólam. nem tenné meg szerintem, de most itt nem is ez a kérdés, hanem ötleteket várok :)
2010. júl. 5. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:

küldjél neki jó sokat, aztán mehet majd az excsajok.hu-ra.

te tudod.

2010. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat.
2010. júl. 5. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát hmm.. Ha már van, s meg is bízol benne... Vállalod is az esetleges.. Akkor has és attól lefelé terjedő kép. A megvilágítás legyen oldalról (a hasadat eléri, de szép sejtelembe burkol lentebb).
2010. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ők sem gondolták , hogy ilyen a pasijuk : [link]
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél direktbe meztelen,esetleg több vetkőzős képet rendszeretelenül.
2010. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olyat amin nincs rajta az arcod
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kuldd el neki ezt: [link]


Szerintem o

2010. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!