Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek k. urvás vagy szexi ez az összeállítás buliba?

Figyelt kérdés
Lila mini egyberuha, fekete bolero, fekete magassarkú, magasszárú csizma.
2011. okt. 8. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
ku.rvás
2011. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
kur-vás
2011. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor szexi! Értem! Köszi :)
2011. okt. 8. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem szexi, elég q-ás. Szerintem hagyd a bolerot, úgy szexibb, meg a csizma helyett is inkább egy magassarkú cipő kéne, úgy tényleg szexi.
2011. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nielindi ***** válasza:
86%

szerintem a kur-vás nem egyenlő a szexivel.

pl: [link]

vagy [link]

ez nem szexi, viszont kur-vás.

2011. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 krvua ***** válasza:
61%
mi a fa5zom az a bolero?
2011. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Boleróval és fekete magasszárú csizmával qrvás. Sima egyszerű fekete magassarkúval szexi, feltéve, hogy egyébként jól nézel ki..


És mi az hogy "szóval szexi, értem, köszi" ? Azt vártad, hogy azt mondjuk qrvás és akkor az szexi, csak sok ember elítéli ha valaki szexi? Ez valami fordított pszichologia? A qrvás az qrvás. A szexi meg szexi. Öltözz fel kicsit szolidabban és akkor jó. Például az összeállítás, amit így elképzeltem magamban, az a csizmával határozottan qrvás.

2011. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A k*rvák iszonyú közönségesen tudnak felöltözni, hogy mindenük látszódjon, szóval nem mindenkinek = a szexivel, ha úgy nézel ki, mintegy útszéli nőcske, csakhogy tudd!
2011. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Solarian ***** válasza:
MI a tököm az a bolero?
2011. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

bolero: [link]


bárcsak nekem ilyen problémáim lennének, ősszel sosem merek továbböltözni farmer-magassarkú-feszülős top összeállításnál :D

egyébként attól függ, mondjuk a hosszúszárú csizmát szerintem hanyagold, elég egy magassarkú. vagy akkor feszülős farmer a csizmával, az szexi. másrészt viszont attól is függ, pl a ruha ilyen csillámos feliratos, a bolero szőrme, a csizma meg lakk.. na az k*rvás. ha összeillenek és aranyos fejed van, meg van valami alakod akkor szexi is lehet.. egyébként meg szét fogsz fagyni :D

17/L

2011. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!