Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a szép lányokról, hogy ribancok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az emberek a szép lányokat leribancozzák, le*urvázzák. De miért? Nem is ismerik őket... Nekem van olyan ismerősöm, nem is egy, aki bombázó és még sem ribanc.
2010. júl. 5. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Féltékenyek. Jól esik így nyugtatni magukat, hogy szép a csaj de biztos egy ribi. Így nem fáj annyira a tény, hogy vannak nálunk jobb nők.
2010. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, attól hogy szép még lehet jó ember.Akik nagyon kihívóak, páváskodnak azokat ri*ancozzák le.Én is láttam olyan csajt aki színészkedett, minden mozdulata azt sugallta hogy nagyképű, felsőbbrendű, beképzelt, tehát egy igazi ri*anc!

20f

2010. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"épp ezér nem lehet 1. látásbol következtenti és véleményt leszürni amég nem ismered"

Épp erről beszéltem, a legtöbb ilyen lányt esélye sincs egy visszafogottabb, kulturáltabb( most nem tudom mi a jó kifejezés rá... de nem a pofátlan kis buzernyák alfahímekre gondolok ..) fiúknak megismerni.

Szóval ha valaki ez alapján választ, ad esélyt valakinek( itt szoktatok jönni a magabiztosság, meg jó fellépés szöveggel, ami valóban jó dolog de kitörölheted vele a pic.sád ha mellette értelmileg 10éves szinten áll valaki) az elmehet a .....

És mint előttem mondták, vannak igen szép lányok akik tudnak normálisan viselkedni, nem plázacicásan öltözködni, és őket nem is ku.rvázzák le.

Lehet magyarázkodni, de ok nélkül, legyen az külső vagy belső senkit nem ku.rváznak le

2010. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22.48-asnak Kurv*ára igaza van :D
2011. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!