Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza merjem vinni a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haza merjem vinni a páromat a szüleimhez ha nem élünk/élnek túl jól?

Figyelt kérdés

A párom jó körülményekbe született, voltam a szüleinél, szép, patyolat házuk van, rendezettek, boldogok (annak tűnnek) és olyan ufónak érezte ott magam. Eddig a párom csak a kis albérletemben volt, ami még szalonképes, de otthon 60-as évek beli bútorok vannak, a csempe kopott, a ház oldalán le van pattanva a fal, az ablakok régiek, nincs redőny csak függöny és sorolhatnám. A ház egyébként tiszta, anyuék is rendes, normális emberek, mindig figyelünk a rendre, kedvesek vagyunk mindenkivel, csak nem a legszebb otthon a ház :(

Jövő hétvégére a páromat már-már muszájból meghívtam hozzánk vidékre, mert én már több napot is töltöttem egyhuzamban a szüleinél szintén vidéken, csak máshol. Viszont nagyon félek, hogy mit gondol majd rólunk, anyuékről amiért elég csúnyácska otthon minden. Neki világ életében természetes volt, hogy jó kocsival viszik, szép, nagy házban lakik és amire szüksége van megveszi...nos, nekem nem. Most élek picit jobban, hogy elköltöztem.

Szerintetek ciki így hazavinni? Készítsem fel, hogy otthon nem a legszebb a helyzet? :(


2019. ápr. 28. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ciki ha foltozott a ruha hanem az a ciki a koszos. Ha tisztaság van nem számít ha meg ezért elhagy akkor alapból értelmetlen vele lenned . Nekem is volt olyan hogy én jobb körülmények között vagyok és találkoztam valakivel aki viszont nem és nem hagytam el érte. Csak kosz ne legyen mert azt nem lehet a szegénységre fogni melegvízzel is lehet takarítani. 25f
2019. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igy van vidd csak haza, és legyél rájuk büszke.


Ha emiatt elitél a párod akkor meg sem érdemel téged.

Nehogy szégyeld már a szüleid.

Ne haragudj, de ezbegy kicsit gyerekes gondolkodás.

Meg ha alkesz vagy gyüjtögetők lennének.

De így....

2019. ápr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodnak van esze, akkor képes lesz különbséget tenni aközött, hogy te milyen életet élsz, és a szüleidé között.


Tiszteletben fogja tartani, hogy a szüleid anyagilag annyira vitték amennyire, bár például téged rendesen felneveltek, és te előre tudtál már lepni.


Ha ezt nem tiszteli, ha lenéző, ha megjegyzést tesz, akkor jobb is, ha ez gyorsan kiderül.


Amúgy a tisztes szegénység nem bűn, ahogy leírod rend és tisztaság van. De igazából te még arról sem tehetnél, ha a szüleid káoszban élnének. Akkor is el kell tudni választani, hogy a szülők olyanok amilyenek, te meg más vagy.



Hidd el, volt részem ilyenben, tudtam kezelni mindenfele változatát.

2019. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl lehet élni.

Nálam is majdnem , sőt mondhatni minden párom sokkal rosszabb körülmények között élt sőt koszosabb is volt mint én a családja és túltettem magam rajta.

Ezen felesleges parazni

2019. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Most a párodnak a szüleidet akarod bemutatni, vagy az anyagi helyzetedet?

Hogy élhet párkapcsolatban ennyire éretlen gondolkodású ember...

2019. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki jólétben nőtt fel valószínűleg már találkozott életében olyan emberekkel, akiknek nem adatott meg a gazdagság, a jó kocsi, a nagy ház, az új bútorok, ha legalább minimális szinten a való életben él és nem valami elit egyetem, pláza és rózsadombi lakópark között luxusautóval ingázva élt idáig huszon x éve. Szóval nem hiszem, hogy annyira kiábrándító lenne számára szembesülni azzal, hogy nem mindenkinek adatott meg az, ami neki, pláne, ha nem valami putriba viszed, hanem egy tiszta, rendben tartott, csak szegényes házba, normális emberek közé. Szerintem semmi okod nincs arra, hogy szégyelld a szüleid.
2019. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon sajnos a tiétekhez hasonló lakáskörülmények az általánosak,az emberek zöme igy lakik és nem azért, mert igénytelen és nem szeretne jobbat! Ha nem tetszik a fiunak, így járt.Panaszkodjon orbánnál.

Elég dühítö, hogy az ilyen felsőbb körökben élösködők semmit nem tesznek azért, hogy életüket ledolgozott, jobb sorsra érdemes érdemes emberek is színvonalasabb életet élhessenek, ne úgy lakjanak, mintha a 60-as években megállt volna az idő.

2019. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én legtöbb dísztárgyam is a '70-'80as évek "baráti államaiból" van, de én mindet szeretem, mert a többségük vagy a gyerekkorom vagy valami egyéb dolgot idéz fel.


Sose baj, ha a házuk ilyen, ha mellé tiszta, nem zsúfolt, nem giccsparádé, nem büdös.


Bár, én is aggódnék, ha egyszer valakit meghívnék, mert a lakásom elég szegényes, nem sok holmim van, de nekem ez így most egész jó (mániákus gyűjtögető rokonaim vannak, én is megjártam ezt a szenvedélyt, mára normalizáltam)

2019. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hosszútávon rengeteg problémád lesz a pároddal aki beleszületett a pénzbe és a jo világba és soha nem kellett nélkülöznie,


Lassan lassan kibuknak az ellentétek majd.

2019. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék mutassa meg azt amiért ő megdolgozott....


Jobban jársz hosszútávon ha dobod

2019. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!