Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha az exetek vagy rég elfelejtett ismerősötök likeolná egy képeteket vagy megnézné a történeteteket facebookon?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a legutóbbi beszélgetés óta mondjuk hónapokkal egyszer csak hirtelen tetszik neki egy képetek. Ezt teljesen figyelmen kívül hagynátok vagy esetleg érdekelne, hogy mért pont annyi idő elteltével csinálja ezt?

2019. ápr. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele.
2019. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsunk el attol, hogy esetemben nem tudna, szoval, ha megis, akkor leszarnam. Barhogy is valtunk el.
2019. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éve semmi kontaktus, de kb le se sz/rnám
2019. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Rég elfelejtett ismerős?? Én most likeoltam egy volt osztálytársam képét, pedig már vagy 20 éve nem is láttam, nem is beszéltünk. Úristen, most tiszta ideg vagyok, hogy mit fog szólni...
2019. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmit sem jelentene, nem foglalkoznék vele.
2019. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ures a vace profilom
2019. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clay Morrow ***** válasza:

Egyik exemmel anno fb-n szakítottam, mivel még fiatalok voltunk és nem is egy városban laktunk (osztálytársak voltunk, pont nyár volt), így elég nehézkés volt a megoldás talira, így aztán úgy bonyolítottam le. Majd rá jó pár évre, pedig ez idő alatt is találkoztunk, de max köszöntünk egymásnak, egy bulin kissé megint összemelegedtünk és én ennyivel le is tudtam, hogy ezentúl már tényleg nem fogjuk látni egymást és egy kicsit "nosztalgiáztunk". Majd másnap miután megébredtem láttam, hogy van egy új üzenetem tőle, hogy örült, hogy tudtunk beszélgetni úgy, mint régen és hogy milyen "érdekes" beszélgetésünk volt a legutóbbi online felületen.

Ezután egy ideig még társalogtunk párszor, de ennyi, tehát ha egy másik exem csinálná ezt, nem nagyon fordítanék nagy figyelmet rá és semmit sem csinálnék :)

2019. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglátta a képed, tetszett neki, esetleg visszahozott benne pár emléket. Nem fűznek ehhez többet gondolatban... Jobb nem tudni, hogy mi is a célja. Esetleg nincs más a láthatáron? Vagy unalomból tette? Mindenesetben te csak egy B terv vagy. Nem tudom ez mennyire oke neked.
2019. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ketseg2017 ***** válasza:

Mindigis foglalkoztatott a kérdés, hogy miért is likeolgatna az emberek facebookon. Ime a válasz:

- tényleg tetszik neki

- kötelezően rá kell nyomja a likeot függetlenül attól hogy tetszik neki vagy sem (különböző okok miatt lehet ez)

- bármit belájkol, még a sz*rt is belájkolná ha lehetne

- aki lájkolja őt, azt lájkolja ő is.


Exeknél más a helyzet szerintem. Nem tudom hogy váltatok el, milyen hangnemben vagytok, milyen viszonyt hagytatok magatok mögött. lehet csak tényleg tetszik neki a kép.

Ha annyira érdekel, irj rá!

2019. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!