Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtett szuletesnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett szuletesnap megbocsajthato?

Figyelt kérdés

1,5 evig voltunk egyutt ezido alatt ket szulinapomat elte meg a kapcsolatunk, az elsonel meg nagyon friss volt akkor nyilvan keszult nagyon, masodik alkalommal pedig szarban voltunk, hivni hivott, de nem tudta ra egy hettel miutan kibekultunk ravagni a konkret napot hogy mikor is volt..


Azota mar reges reg nem vagyunk egyutt de tegnap megkeresett es beszeltunk, es epp par napja volt a szuletesnapom amire nem is vartam mast, nem koszontott fel...

Ez betudhato ferfi szokasnak, mert nem csak az en szuletesnapommal nem volt kepbe, de 1,5 evig csak egyutt voltunk es tegnap fel is keresett , azert aki fontos nekem csak megjegyzem a szuletesnapjat...?


2016. júl. 19. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Tulajdonképp mit is kéne megbocsátani MOST? Mármint, az oké, hogy anno rosszul esett, hogy elfelejtette, bár ha úgyis összevesztetek, akkor ez a legkevesebb az egészben. De most, amikor már rég nem vagytok együtt, miért is kéne napokkal a születésnapod után ezzel foglalkoznia?


Szóval akár "megbocsátasz", akár nem, úgysem vagytok együtt, tehát kb. tök mindegy.

2016. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy ennek ekkora jelentőséget kell tulajdonítani. Én általában azt sem tudom, milyen nap van, pedig nő vagyok. Nem jegyzek dátumokat, általában a facebook segít rajtam. :D

Ha pedig nem vagytok együtt, akkor mi jelentősége? Főleg hogy ebben a kapcsolat alatt sem volt jó.

2016. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

"Ez betudhato ferfi szokasnak,"


Hát hogyne.. Ekkora hülyeséget rég olvastam.

2016. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem foglalkozik ilyesmivel. De azt is megteheted, hogy a szülinapod előtt egy héttel megemlíted neki, hogy közeleg a születésnapod, viccelődsz valamivel, nagyobb az esély, hogy nem felejti el és felköszönt. Nem biztos, hogy én is minden exem születésnapját megtudnám mondani. Pl. akivel fél éve szakítottunk neki most volt pár napja, de nem emlékeztem, hogy hányadikán. Mert miért is kellett volna erre gondolnom. Tény, hogy férfiak körében gyakoribb. :D De én nő vagyok, és szerintem nincs ez akkora hűhó. Rosszul eshet, de ha ő ilyen típus, akkor tegyél azért, hogy ne felejtse el. Említsd meg neki előtte.
2016. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most tkp. min lamentálsz? Hogy ha legközelebb találkoztok, levágj egy valami hisztis rinyát ezzel az ürüggyel, vagy mégse?


Másfél év alatt már csak kiismerhetted annyira, hogy fontos vagy-e neki, de ha ex, akkor már nem tök mindegy? Van egyébként nem kevés ember, aki a saját születésnapját is simán elfelejti, nem csak másokét.

2016. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Masfel ev alatt hogy lehet 2 szulinapod? Ird mar le a datumokat legyszi, mert ezen fogok toprengeni egesz nap maskulonben :D. Amugy meg ferfi szokas igen, plane igy hogy nem is vagytok mar egyutt.
2016. júl. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Most írod, hogy a második szülinapod (másfél éven belül...) azt se tudta, mikor volt pontosan, csak úgy nagyjából emlékezett rá. Akkor mi a fenéből gondolod, hogy szakítás után csak úgy eszébe fog jutni a pontos dátum!?


Mit vártál? Ajándékokat? Konkrétan nem is értem...

Még csak abban sem lehetett biztos, hogy megint szóba állsz vele, de már verje magát költségekbe? Komolyan nem értem.


Nem a szülinapodon találkoztatok, hanem napokkal utána. Személy szerint nekem ilyenkor már inkább hülyeségnek tűnik felköszönteni valakit, főleg ha akkor épp közötök se volt egymáshoz.


Tudod, mikor nem bocsájtható meg az elfelejtett szülinap? 15 év házasság után, ha már egy hónapja emlegeted, a gyerekeid is többször szólnak a férjednek, nagy piros betűkkel beírtad a naptárba, és te minden évben felejthetetlen szülinapot tartasz a hites uradnak. Na akkor már meg lehet sértődni, ha elfelejtette ezek után...


Jelen esetben ezt hívják hisztinek.

De érdemes szólni a srácnak, és jelezni, hogy megsértődtél. Legalább eszébe jut, miért is nem működött a kapcsolat másfél év után...

2016. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a volt barátnőmmel majdnem 2 évig voltam együtt, 2-ből 2x elfelejtette a szülinapomat és a névnapomat is :D

én felköszöntöttem őt ettől függetlenül...


nekem inkább az esett rosszul, hogy mondta, hogy "ő soha nem felejti el, meg emlékszik a fontos alkalmakra" meg el is várta, hogy ÉN emlékezzek :D hát ez van...


23F

2016. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os ezt komolyan kerded? :D ha 13 honapot lettek volna csak együtt már abba is 2 szülinap esik..


Kérdező szerintem ez nem akkora para.

2016. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis eshet. Bocsanat. Valszeg pont igy jött ki a kerdezőnek a szülinap.
2016. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!