Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak pasik akiknek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak pasik akiknek bejönnek a duci csajok? Formásan ducira gondolok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek, persze azért van egy határ.


üdv

2010. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak. nekem pl nem de az izlésesebben telt nök több pasinak is bejönnek
2010. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének,akkor a lányok/nők nagy részének nem lenne barátja.
2010. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

"Ha olyan nőt akarnék aki egy tíz éves kisfiú testalkatával rendelkezik, akkor inkább egy tíz éves kisfiút dugnék"

2010. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek bejön,van akinek nem.Úgyis észre fogod venni,hogy kinek tetszel.

Elég sok pasi kedveli az ilyen alkatú lányokat,főleg ha humorral és értelemmel párosul.

Ha az van rád írva,hogy:"Úristen!Duci vagyok,tudom hogy rondának láttok"akkor tutira nem jön be nekik.

De ha elfogadod magad, egészséges önbizalmad van és nőies vagy akkor nyert ügyed van!

2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vannak...és nem is kevesen...én sajnos elég duci vagyok, de szerencsére arányosan és az arcom is szép...16 éves korom óta még soha nem volt olyan perc az életemben, hogy ne tudtam volna felsorolni legalább két pasit, aki bármikor tárt karokkal fogadna akár csak szexre, akár kapcsolatra...mindig többen csapják a szelet, nekem meg csak válogatni kell... a hiba inkább bennem van, ha nincs senkim, mert nagyon válogatós vagyok :)


21/L

2010. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A médiában nyomatott csontkollekciókat a csajok sokszor veszik referenciának,ezért sokszor akkor is ducinak látják magukat, ha valójában soványak.


Kérdésre válaszolva: Én igazából azt szeretem, ha van mit fogni, persze mindennek van határa.

2010. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
izgi
2013. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!