Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a dagi/duci pasik? Mi fog meg egy pasiban? Kort írjatok

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nincs velük bajom, csak legyen legalább annyi önbizalmuk, mint egy vékonynak.
2011. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
ja, és 15L
2011. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok és még sincs elég önbizalmom sajnos, hogy élőben leszólítsak lányokat, ezért csak neten keresztül ismerkedem, de úgy érzem élőben jobb lenne. Igyekszem is minél hamarabb élő randit összehozni.


Egyébként kezdek ráérezni a dologra és meg kell mondjam, nem is a külső a lényeg igazán, hanem amit tudsz nyújtani a csajnak.


Szóval ne parázz a külsőddel, sok duci ismerősöm jár bombaszép lányokkal. :)


Csak fel ne add, ha visszautasít egy lány, mindig próbálkozni kell, ha élőben nem megy, ott a net.


Sok sikert!

2011. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ez a problémám hogy nem sok önbizalmam van
2011. aug. 14. 21:45
 5/33 A kérdező kommentje:
19/F
2011. aug. 14. 21:45
 6/33 anonim ***** válasza:
De pedig legyen! Engem csak ez az egy dolog taszít egy fiún. Ha van elég önbizalma, de nem egy Adonisz, akkor is tudok szerelmes lenni. :-)
2011. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De honnan szerezzek önbizalmat?Nem rég jöttem fel Pestre aztán itt meg főképp nincs ismeretségi köröm csak egy de annak meg most jött össze nem rég egy lány akinek már gyereke is van.Fel tettem itt a kérdését és kaptunk rá jó válaszokat ezért gondoltam felteszem én is a kérdésem
2011. aug. 14. 21:49
 8/33 anonim ***** válasza:
Peest?! Hát ott pedig aztán tényleg minden esélyed megvan az ismerkedésre, s egyúttal az önbizalomszerzésre is. :-)
2011. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Jó de hogy?Ha nem ismerek itt senkit?Hogy ismerkedjek meg emberekkel.Mert kimentem ide a térre is aztán jól elhajtottak
2011. aug. 14. 21:53
 10/33 anonim ***** válasza:
Én a tökéletes alkatú álompasi (és a vele járó csalódás) után egy dagi/duci pasiba lettem szerelmes, azóta ő az álompasim, és együtt vagyunk.:) Ne aggódj!:P
2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!