Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második trimeszterbe óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittina_88 kérdése:

Második trimeszterbe óvszer nélkül volt valaki együtt a férjével?

Figyelt kérdés

Lombik babánk van és engedte a doki az együttlétet,de ajánlotta az óvszert. Viszont így egyikünk se élvezi,én még ki is sebesedtem tőle. Attól félek,hogy a sperma koraszülést okozna,mert az orvos azt os mondta,hogy az ondó tartalmaz olyan anyagokat ami méh összehúzódást okoz. Szexelt valaki végig gumi nélkül? Szeretnénk élvezni egymást,de gumival semmi kedvünk és félek,hogy idővel a kapcsolatra megy a szexualitás hiánya. Megjegyzem a párom megértő mindenben és nem helyez nyomás alá. Szerintem nekem jobban hiányzik az együttlét,de közben féltem a babát.

14 hetes kismama



2019. ápr. 30. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

végig gumi nélkül szexeltem

spec a végén azért h hátha elindul időben a gyerek :)


am nem a sperma hanem az orgazmus okozza a méh összehúzódásokat ...

2019. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

" az orvos azt os mondta,hogy az ondó tartalmaz olyan anyagokat ami méh összehúzódást okoz"

Sürgősen válts orvost.

2019. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Végig óvszer nélkül szexeltünk.
2019. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt biztos nem akarta mondani, ha netán félre kur a férjed, nehogy elkapj valamit.
2019. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Végig anélkül szexeltünk. Előtte-utána tisztálkodás alap egyébként is. Az összehúzódást pedig szerintem is az orgazmus okozza, így ha eleve engedélyezte az orvos az együttlétet nem gondolnám hogy probléma lenne.
2019. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Végig anélkül szexeltünk. Még szülés előtt 3 nappal is, de nem indult be tőle a szülés.
2019. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Nem nem fog félre menni a párom és igen az orgazmus is okoz hüvelyi összehúzódást,de nem veszélyeset. Megkérdeztem a védőnőt is és ő is azt mondta,a sperma bizony ritka esetekben összehúzódást okoz a méhben. Ez azért is van,mert így jutnak fel a kisfickók.:)

2019. ápr. 30. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is óvszer nélkül szexeltünk. Az nem indította be a szülést, a nagytakarítás viszont igen. Szóval, óvatosan guggolj le.😀
2019. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A spermium segít érlelni a méhszájat.

Mi óvszer nélkül voltunk, de Neked nem tudjuk, mért mondta az orvos.

2019. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lombik baba. Többször is előfordult vérzés az első trimeszterben. Veszélyeztetett kategórába soroltak,de mindig a vizsgálatoknál azt mondják,minden szuper. Most tettem le a hormon szurit és jelenleg is utrogestant használok. Úgy óvnak mint egy hímestojást.Az orvosom bár megengedte a szexet,húzza a száját valami miatt. Lehet azért féltenek,mert még mindig görcsölgetek?
2019. máj. 3. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!