Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban megváltozott hozzáállásnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nehány hete randizni hívott egy pasi, akivel az indíttatásomra "szex kapcsolat" alakult.

Én úgy gondoltam, hogy ez úgy fog működni, hogy talizunk szex és viszlát. Ehelyett úgy kezdjük a találkát, hogy eszünk, sétálunk majd utána térünk a lényegre.

Az előző kapcsolatában csúnyán átverték így az érzelmi élete teljesen átrendeződött, nem is akarok ennek a reformere lenni.

Azonban arra lennék kiváncsi, hogy miért randizunk, ha tudjuk miért találkozunk? 5-6 órákat töltünk együtt, amiből csak egy óra a szex. Tett már utalásokat is a kapcsolat felé, hogy én lehetek a "jégtörő", de az igazat megvallva tudom hol a helyem, ezt sem vettem komolyan.


Miért viselkedik így? Párkapcsolatot akar belőle faragni?


Nem értem. Kérlek segítsetek!


21/L



2019. ápr. 30. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Szexkapcsolatnál nincsenek a felek 5-6 órákat együtt. Te se nagyon csak ezt akarod, ha szexen kívül még hajlandó vagy ott maradni vele. Igen, kapcsolatot akar veled.
2019. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

úgy kezdjük a találkát, hogy eszünk, sétálunk majd utána térünk a lényegre


Nem akar éhesen dugni?

Ne találgass, aki kapcsolatot akar, az megmondja.

2019. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha tőle kérdeznéd?

Vagy az, vagy csak úgy mondta, és kell neki a körítés, mert rá kell hangolódnia. Az emberek nem egyformák.

2019. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem fogom tőle megkérdezni, mert a cselekedetei és a szavai közt nincs átfedés.


Ha nem akarna éhesen szexelni, akkor enne előtte nem!? Aztán mire ideér hozzám nem lesznek ilyen problémái.


A hangolódassal kapcsolatban meg csak annyi hozzafűzni valóm van, hogy minden alkalmat megrakad, hogy hozzámérjen vagy megsimogasson. Ezeket én egy kapcsolatban tudnám elképzelni, nem egy ilyen kötetlen viszonyban.

2019. ápr. 30. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most fejezd be, a magad érdekében javaslom.

Vannak férfiak, akiknek nem megy a szex ráhangolódás nélkül egy vadidegennel.

Tanúsíthatom, hogy éjszakákat át lehet beszélgetni azzal, aki csak szexet akar tőled.

A beszélgetésre, ráhangolódásra neki van szüksége, de barátnőre nincs. Ahogy szerelmes lesz, hajítani fog téged, addig jó leszel arra, hogy imitáld a kapcsolatot egy kicsit és elsősorban kielégítsd a szexuális vágyait.

2019. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha az ember összefekszik valakivel, nincs abban semmi extra, ha megérintik egymást az ágyon kivül is. :D De mivel írtad, hogy átverték, szerintem a szerencsétlen próbál mindent megtenni, hogy vigyen bele valamit, hogy ne csak száraz szex legyen. Ha neked kényelmetlen, fejezd be vele.
2019. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

“Azonban arra lennék kiváncsi, hogy miért randizunk”

Te retardált vagy? Nem mi randizunk, hanem ti. Mégis honnan kéne tudnunk, hogy miért csináljátok? 😂

2019. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira belevaló csaj vagy, hogy csak úgy előzmény és kis körítés nélkül belecsapsz a szexbe, akkor legyél ahhoz is karakán, hogy egyenesen megkérdezed tőle, hogy ezt miért csinálja, illetve megmondod neki, hogy te kizárólag reszelést akarsz nulla kommunikációval, nulla sétával/evéssel.
2019. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Baromi kislany vagy meg... es nagyon nem ertesz a ferfiakhoz. De majd beletanulsz.

Viszont ez a szexkapcsolatosdi vissza fog meg utni ha van egy kis eszed... ha nincs akkor max lepukkansz...

2019. máj. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a nem ertem kerlek segitsetek pluszban az aljan, jelzi azt hogy jatszod az agyad.

Vagy ez, vagy full kamu a poszt.


“Kerlek segitsetek.... “ :D :D

Meg akinek igazan komoly problemaja van sem igy ir...

2019. máj. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!