Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiús arccal nem sok esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiús arccal nem sok esélyem van? :O

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,de csak kb.18-nak nézek ki.

A nőknél ez ennyire kizáró ok ismerkedésnél?


2019. máj. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez egy elég tág fogalom. Mindig az számít, milyen összbenyomást keltesz másokban. Vagy te nem figyelsz a visszajelzésekre? Miért nem kérsz meg valakit a környezetedben, hogy mondja el őszintén, hogy milyennek lát téged, vagy pedig egyedül csak a külső adottságaidat?
2019. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztm nem az de akkor novessz legalabb borostat.
2019. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

25 évesen azért már lehet fogalmad arról, hogy mennyire jössz be a nőknek...

Én 29 vagyok, de szintén 18-nak nézek ki. Szerintem egyértelműen hátrány. Borostám nem nő, alkatilag is vékony vagyok.

2019. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én különösen szexinek tartom a fiatalabb, esetleg femininebb külsejű pasikat :) És 20 vagyok. (van párom, monogám vagyok, nem kérek privátot)


Szóval simán lehet esélyed.

2019. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy esélytelen.Vannak lányok,akiknek ez tetszik,hidd el
2019. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 30 éves koromra nézek úgy ki, mint egy 25 éves ("jóindulattal" mondták).

A testtömeg sokat számít szerintem, mert én még nem láttam olyan figurát aki nem vékony, mondjuk normális testalkatú és fiatalabbnak néz ki a koránál.

Szóval ha beesett az arcod, vékony akkor az is probléma, ha annak tartod. 183 centimre vagyok 79 kg és még így is vékonynak tartom magam. Az átlagos testalkattól kicsit távol vagyok szerintem. Szóval a határ a magassághoz viszonyítva (magasság - 100 cm = ideális tömeg határ(kg)). Szóval nekem is 6-7 kilót kellene még felszednem.

2019. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, ha amúgy helyes arcról van szó.
2019. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki nagyon helyes és csúnya is kisfiús arccal.
2019. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!