Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem ennél a fiú barátomnál, vagy már ez a másik lány kell neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon cuki srác, aki tetszik. Pedig amúgy nem is az esetem külsőre. De a személyisége annyira megfogott, hogy már nem is érdekel, hogy külsőre nem az esetem. Beleestem mondhatni. Ő olyan udvarias meg kedves, olyan kulturált, mintha 15 évvel idősebb lenne, mint amennyi valójában. Szóval korához képest nagyon érett. Meg izgalmas, nem is tudom, persze nagyon más világ mint én, de ennek ellenére, vagy talán pont emiatt, nagyon megfogott. Férfias, nem töketlen, de sosem bunkó vagy ilyesmi.

De csak barátok vagyunk, pedig egy ideje sokkal többre vágyom, viszont... Jaj, itt jön a rossz rész. Megismert egy lányt, én is megismertem ezt a lányt. Ez a lány nagyon szép, és eleinte semmi veszélyt nem éreztem, mert úgy voltam vele, egy ilyen lánynak biztos van pasija, vagy ha mégse, akkor is kizárt, hogy pont az én fiú barátomra vetne szemet. De ha mégis, akkor az én fiú barátom biztos nem vetne rá szemet, mivel nem is tudom. Annyira másnak tűnnek, másféle lányt képzelnék el a srác mellé.

De aztán ez a nem aggódásom átcsapott aggódásba, mert ugye onnantól kezdve, hogy először megismerkedtek és először beszélgettek, láttam, hogy a barátom (de nem pasim, hanem csak fiú barátomat értem az alatt, hogy barátom) beszélgetést kezdeményez vele, szóval ez már egy kicsit gyanús volt, de mondom, á... Aztán kiderült, a csajnak nincs pasija, volt, de pár hónapja szétmentek több éves kapcsolat után. Ajj... Ekkora pechet. De még mindig élt a remény, hogy úgyse jönnek be egymásnak, mondom nagyon szép lány, és én ugyan belezúgtam ebbe a barátomba, de ha csak a külsőt nézzük, nem olyan jó pasi. De most tudtam meg, hogy ők azóta, hogy akkor először találkoztunk, minden nap chatelnek... Ez már nagyon ijesztő előjel, nem? Akkor lehet mégis tetszik a csajnak?

Mert attól tartok, a srácnak tetszik a lány, azért férfiból van, és nagyon szép... Ha ennyit chatelnek, megtalálták a közös hangot gondolom. De akkor velem mi lesz?


2019. ápr. 29. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem 'pech', hanem a saját ordas nagy butaságod.


Amennyiben szeretnél valamit az élettől, akkor tenned kell érte. Elle kező esetben nem kapod meg.


Tetszik a srác? Tudasd vele. Ennyi az egész. Ne a csodára várj.

2019. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én is hosszan szemeztem az asztalon lévő túrórudival. Ngyon vágytam rá. Vártam, hogy bemásszon a számba, de akkor valaki arra járt, és megette.


Ilyen peches is csak én lehetek, pedig már majdnem elindult felém...!

2019. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Az első kettő jól leírta. Buta voltál és azt hitted mindig ott lesz neked és magától megtörténnek a dolgok, neked semmit sem kell tenned. Tévedtél. Remélem tanultál belőle. Most már ne mássz közéjük! De ha legközelebb tetszik valaki, tegyél érte.
2019. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudod meg, ha kezdeményezel. Valószínűleg a másik lánynak is bejön a személye, úgyhogy,ideje lépni.
2019. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"megtalálták a közös hangot...De akkor velem mi lesz? "

Semmi, így jártál, legközelebb ne a sült galambot várd.

Vagy mondd el a srácnak mit érzel, majd ő eldönti kit akar.

2019. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!