Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te engednéd, hogy használja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te engednéd, hogy használja a párotok a kocsitokat?

Figyelt kérdés

Pár éve úgy volt, hogy veszek valami régebbi, olcsóbb autót, mert sokat jártam vidékre. Ekkor mondtam páromnak ha én nem használom, akkor nyugodtan használhatja. Aztán végül úgy hozta az élet, hogy mégsem vettem mostanáig, de ez időben spóroltam sokat és egy jobb kaliberű autót tudtam megvenni. Ezt már nem szívesen adnám oda neki gyakorló autónak (még nincs jogsija csak tervben van). Nekem fontos, hogy ne legyen törve-zúzva, szerinte csak egy használati tárgy és már eléggé követelőzik is "az ő munkája fontosabb" címszóval.


Ti odaadnátok párotoknak azt a kocsit, amiért ti dolgoztatok meg, hogy legyen lehetősége valamin gyakorolni?



2019. máj. 1. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Asszonynak a hátsó ülésen a helye. Vízszintesen.
2019. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem adnám oda gyakorolni. Ha ennyire fontos a munkához, akkor vegyen magának saját kocsit!

Rendszeres használatra üzembentartóival, a biztosítást fizeti, és ha kárt okoz, akkor téríti.

2019. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2019. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Mivel nincs jogsija, nyilván nem adnám oda neki. Majd az oktató autóján megtanul vezetni.
2019. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
A negyedik vagyok. Eleve nem is értem, hogy gondolja, hogy vezetni se tud, jogosítványa sincs, de "követelőzik"? Kapna hideget-meleget, de nem kocsit a valaga alá.
2019. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok az asszony. :D

Persze nem jogsi nélkül vezetne, hanem majd ha meglesz neki.

2019. máj. 1. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Ja te vagy az asszony? Akkor persze. Add neki át a gépet.
2019. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem lenne jogsija nyilván nem. Meg nyilván attól függ, hogy hogy vezet. Egyébként párommal rendszeresen használjuk egymás kocsiját is, nem féltjük egymástól. Azzal megyünk amelyik éppen kintebb áll. Én mondjuk utálom vezetni a kocsiját mert hosszú dög és alig érzem a hátulját, de ő rendszeresen vezeti az enyémet. Tudom, hogy jól vezet és az én kocsimra (bár olcsóbb árkategória mint az övé) de ezerszer jobban vigyáz, soha nem volt semmilyen félelmem amiatt, hogy odaadtam neki a kocsit.

Én az ő előző kocsiját friss jogsival is vezettem, nem volt belőle semmi gond. Vezettem mellette jó párszor, tudta, hogy nem lesz probléma. Én odaadnám bárkinek a kocsit aki vezette már párszor mellettem és úgy ítélem meg, hogy felelősségteljes és tud vezetni (illetve inkább közlekedni, mert vezetni egy majmot is meg lehet tanítani).

2019. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
Nekev volt egy régi g astrám és azt használhatta de aztán vettem egy új ford Mondeot és azt már nem engedtem vezetni rajtam kívül senkit. Nem csak az a baj hogy összetörheti hanem nem tud olyan jól vezetni hogy kímélje az autót. Inkább kéne venni neki egy olcsó strapabíró suzukit. De ha te vagy az asszony és olvasod persze add oda neki had csapassa :D
2019. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én úgyse használom ki annyira.
2019. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!