Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek, hogy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek, hogy csomó fiú/férfi, aki normálisnak titulálja magát, csak azért nem használja ki a nőket, mert valami miatt nincsen rá lehetősége?

Figyelt kérdés

Itt is rengetegszer olvasok olyan válaszokat (és személyesen is tapasztaltam már ilyet), amikben a saját magukat normálisnak, értékesnek, erkölcsösnek (+ pozitív belső tulajdonságok) valló fiúk/férfiak szidják azokat a férfiakat, akik átverik és kihasználják a nőket, csak játszanak velük, nem veszik figyelembe az érzéseiket, csupán alkalmi kapcsolatokat keresnek és miután elérték, amit akartak csak eldobják őket, mint egy papírzsepit stb. és elítélik azt, hogy sokaknál a pénz, az anyagi javak és a külsőségek az elsődleges szempontok a párkeresés során. Általában duplán kihangsúlyozzák, hogy ők ezt nagyon elítélik, nem értenek vele egyet és ők nem ilyenek. Aztán a végére általában mégis kibukik az igazság...hogy nekik nem azzal van a problémájuk, hogy ez milyen undorító, tisztességtelen dolog, hanem azzal, hogy ezt nem ők teszik. Ha tehetnék, akkor ők is ugyanúgy megfektetnék a fél világot, ugyanúgy minden héten más lánnyal/nővel hemperegnének, úgy cserélnék őket, mint más a zokniját és bizony ők is átvernék, kihasználnák őket. Azért nem teszik meg, mert pl. félénkek és önbizalomhiányosak, nem tudják magukat úgy eladni és nem mernek kezdeményezni, nem olyan jóképűek, hogy minden második lánynak bejöjjenek, nem elég pénzesek, hogy elég legyen felmutatni a kocsikulcsot és ráugorjanak a golddiggerek stb., de legritkább esetben fordul elő, hogy azért nem csinálnak ilyesmit, mert ők ezzel nem tudnak és nem is akarnak azonosulni, nem vágynak erre.


Tisztelet a kivételnek, mert természetesen nem mindenki ilyen, úgyhogy akinek nem inge, az ne vegye magára. Senkit nem akarok megbántani sem, szimplán csak kíváncsi vagyok rá, hogy mások mit gondolnak, hogyan látják ezt.


2018. márc. 4. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Mutatsz konkrét példákat?
2018. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Le nem sz..rom
2018. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ez a magát rendes srácnak mondó kategória. Egyszer írta itt egy válaszoló, hogy aki rendes az nem bizonygatja ennyire elkeseredetten. Másrészt tényleg sokszor kibukik, hogyan is vélekednek a nőkről, más férfiakról, ami néha kifejezetten nyomasztó. Nem keverendő össze a csendes, normális emberkerülő férfiakkal.
2018. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem inkább tűnik úgy, hogy ezzel a kérdéssel most a saját dolgaidhoz próbálsz alapot találni, hogy "a nőket (szexuálisan) kihasználni igazából jó dolog, és aki ez ellen szót emel az biztosan egy bilihajú-kapafogú lúzer, szóval mindenki ezt csinálná/csinálja, szóval amit teszek az pont jól van így."


Ha mégem így van, akkor bocsi, de nekem így jön le.


Én ettől még elítélem az ilyemit, nem tartom helyesnek. (És, hogy hogyan képzelsz el engem, az már a Te dolgod.)

2018. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem pókerversenyről van szó, akkor bárki átverése visszataszít. Teljesen mindegy, hogy férfi nőt, nő férfit, nő nőt vagy férfi férfit. Azon felül, hogy erkölcstelen, az átverés egyszerűen sportszerűtlen.


Most is van egy nő, akinek tudom, hogy tetszem, és ő is nagyon tetszik nekem, simán összejönne velem, ha letagadnám a barátnőm. De nem akarom bántani.

2018. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ez onnan látszik legjobban, hogy minden jóképű férfit lenéznek. Aki helyes/izmos/magas, az csak dugni akar, semmi mást. Ez csak azt mutatja, hogy ha ő lenne ilyen, ő ezt csinálná.
2018. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
#7: Az általam ismert ilyen kategóriájú srácok többsége a saját bevallása szerint is csak dugni akar és egy csomó ilyen haverom van.
2018. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Aki jóképű, az nem akar komoly kapcsolatot. Csak az extra kövérek, extra soványak, 150 centisek. Tiszta sor.
2018. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

#9: Azt írtam, hogy aki jóképű, az nem akar kapcsolatot? NEM. Fuss neki újra a mondatomnak. Azt írtam, hogy az ilyen ismerőseim TÖBBSÉGE.

25 vagyok, ebben a korosztályban és az alatta lévőben lévő ismerőseim vannak többségében. Élni akarnak még. Ugyanígy, ebben a korosztályban lévő csomó nő ismerősöm is így van.

2018. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Tehát azt nem tagadod, hogy a rondák is "élni" akarnak, csak nem tudnak, ezért rendesnek hazudják magukat, és lenézik az "élőket".


Amúgy gratula az ismerősi körödhöz, bszás, mint élet, igazán irigylésre méltó.

2018. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!