Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagalnatok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnatok, ha egy lany, akivel egy ideje randiztok, egy szorakozohelyen oda menni egy par percre egy srac "ismerosehez" beszelgetni?

Figyelt kérdés
Illik az ilyesmi? Nem fura,hogy mas ferfival enyeleg,es engem ott hagy,ha velem jott? jo igaz,hogy nem orakig volt vele,de akkor is
2019. máj. 1. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Most akkor beszélgetni ment oda vagy enyelegni? Egyébként azzal áll szóba akivel csak akar...
2019. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Gondolom nem öltáncot lejtett neki, hanem váltottak pár szót.
2019. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Erre az lehet a legjobb reakció ha te meg elkezdesz màs nőkkel enyelegni.


Amúgy gàz, hogy otthagyott, mert ez azt jelzi, hogy nem érdekled annyira. Ha mondjuk a csàvó ment volna oda köszönni, és ott vàlt vele egy pàr màsodperces "mizu, hogy vagy?" az nem gàz. Hosszú perces beszélgetés màr akkor is gàz lenne, de így, hogy még ott is hagyott...

2019. máj. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha bena vagy,megsertodsz.

Ha meno vagy,hagyod menni a not barkihez,mert van annyi onbizalmad,h tudod,h visszajon hozzad,mert te vagy a legjobb.


Ez kb egy teszt a noktol. Ha panikolsz meg megsertodsz,azt jelenti,h bena vagy.

N/38

2019. máj. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek a 4-essel tökéletesen.


(3-as voltam)

2019. máj. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Már mi a halál véreres faxáért ne mehetne oda egy ismerőséhez beszélgetni? Egyáltalán miért tetted idézőjelbe az "ismerős" szót? Enyeleg? Azért megnéztem volna a jelenetet, mert biztos vagyok benne, hogy szó sem volt ilyesmiről, csak a te önbizalomhiányos agyadban ez csapódott le. És nem, nem kell egymás seggében lenni még egy randin sem. Ha hosszú időre eltűnt volna, vagy órákig dumáltak volna, jogos lenne a kiakadás, de nem ez történt. Levegőt azért vehet nélküled szerencsétlen? És még csak randiztok...Remélem kicsapod majd neki is a hisztit és otthagy a francba, mert ebben a sztoriban egy dolog van, ami nem normális és az te vagy.
2019. máj. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha egy kávé vagy egy vacsora mellett teszi, akkor még azt mondanám, hogy fura. De egy szórakozóhelyen, ahová nem romantikázni járnak az emberek, hanem kikapcsolódni, bulizni? Egyáltalán nem fura, pláne hogy azt sem tudjuk meg ebből milyen viszonyban állnak, és forgalmunk sincs miről beszéltek,vagy mikor látták egymást utoljára.Sem a korotokat. Bár nincs olyan kor amiben ez helytelen lenne szerintem


(20 évesen például örülök ha spontán van alkalmam egy egy volt gimis barátommal váltani 1-2 szót, hogy mi is van vele, de facebookon ezért nem irogatok rá,vagy hogy meglátok valahol (boltban szórakozóhelyen moziban) egy csoporttársat akitől épp kérdeznék valamit, vagy épp mindig szólunk 1-2 jó szót egymáshoz,de látom rajta hogy zavarni nem akar.)


Egyébként, oké hogy nem párkapcsolat, de nagyon magányos egy ember lennék ha minden alkalommal berágnék mikor a barátnőim otthagynak egy szórakozóhelyen, pedig velem jöttek...

2019. máj. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló sztorim van nekem is: csak randizgattam egy sráccal. Egyszer nekem esett, hogy milyen dolog, hogy mást ölelgetek, őt meg csak szédítem, és akkor ezért nincs szex, mert a másik kezelget. Pár kérdés után leesett, hogy ez az észlény akkor látott, mikor az unokaöccsémmel futottam össze. Előtte sokáig nem láttam, mert külföldön dolgozott két évig. Együtt nőttünk fel, inkább olyan, mint egy édestestvér.

Még azt is a fejemhez vágta, hogy hazudok, mert nem mondtam, hogy van fiú testvérem (nincs), és akkor nem a háta mögött találkozok vele. Nem is értettem, hogy ha véletlen összefutok hímnemű rokonnal, akkor köteles vagyok egyből értesíteni?

Csúnya veszekedés lett a vége, szakítottunk is. Utána jött, hogy nem úgy gondolta, béküljünk ki. De nekem eszemben sincs olyannal esélyt adni, aki csak egy könnyűvérű libának tart, látatlanban.

2019. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#6


Azért mert randin egyszerűen illetlenség màssal foglalkozni, pont. Az ismerősnek oda lehet szólni":


"Janika! Majd ma este legyél màr fent fészen, mert akarok kérdezni valamit!" "Okés Szandikàm, fent leszek" "Köszi, akkor majd írok/hívlak"


és ennyi!


Én amúgy megcsinàltam màr azt, hogy egy koncerten voltam az exbaràtnőmmel, meg annak egy senkihàzi haverjàval, és ott talàlkoztam 2 haverral és odamentem hozzàjuk. Még csak nem is csajok voltak, de a senkihàzi - aki hajtott az akkori nőmre - megjegyezte a hàtam mögött, hogy mennyire bunkó vagyok, hogy leléptem, pedig csak kb. 5 percet voltam el.


Nos, amúgy lehet igaza volt, bunkó dolog volt, figyelembe véve azt, hogy tényleg eg bunkó sràc vagyok. Csak nem komàlom az ilyen elfogult magyaràzatokat, hogy ha RANDIN a nő màs pasikkal dumàl, sőt faképnél hagyja azt, akivel randizik, az olyan okés dolog. K**vàra nem az. Egy igazi randi pont arról szól, hogy a csajt kizàrólag az adott pasi érdekli, nem kívàncsi màsra (ismerősre sem). Abban az 1 óràban csak mi ketten vagyunk, és megszűnik körülöttünk a vilàg. Legalàbbis és ezt tudom kivàltani a nőkből.


Jogos tehàt a kérdés, dehàt mit vàrjunk egy jogaiért harcoló feministàtól? Gondolom elnyomàsként éli meg, hogy a seggén kell maradni egy óràig.

2019. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Még valami: annyiban jogos a kritika, hogy egy szórakozóhelyen nincs olyan intim légkör, maga a randi is komolytalan, ha az a helyszín, szóval így érthetö a dolog. Ebben az esetben a Kérdező a hibàs, hogy lehet olyan ostoba, hogy szórakozóhelyre viszi? Talàn a csaj bulizni, esetleg pasizni akart, nem randizgatni és a Kérdezőt csak felhasznàlta testőrként.


Ha viszont egy romantikus alkalmon történik meg a dolog, ahol édeskettesben vannak, azt sehogy se lehet kimagyaràzni, illetlenség. Ahogyan illetlenség az is, ha magàval hozza a baràtnőjét.

2019. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!