Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a kutyás csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a kutyás csajok? Érdemes illetve lehet velük ismerkedni, vagy teljesen a kutyájuknak élnek?

Figyelt kérdés
Környékünkön van néhány kutyás lány, akiket időről időre látok, és akik nagyon tetszenek. Tegnapi bringázásom során is láttam csinos kutyás csajokat egymagukban (kutyájukkal) kirándulgatni, és szívesen ismerkednék velük. Hogyan lehet velük megismerkedni, és vajon nyitottak-e ismerkedésre, vagy ők egy befelé forduló világban élnek csak a kutyájukkal? Kutyás lányok, titeket meg lehet közelíteni valahogyan?

2019. máj. 2. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

ALAPSZABÁLY!


Kutyás és/vagy pujás csajokat messzire kerülni kell!!!

2019. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

#1 befelé forduló világban élnek csak a kutyájukkal


Igen, egy másik dimenziós párkapcsolatban élünk a kutyánkkal és nem is halljuk, ha a földi halandók szólnak hozzánk, inkább meg se próbálj közeledni. Hallod szerintem neked valami gond van a toronyban, miért ne lehetne kutyás lánynak barátja? Inkább örülj neki, hogy szereti az állatokat és felelősséget is tud vállalni.

2019. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...A szőkék szeretik a pisztácia fagyit?


Az, hogy valakinek kutyája van,egy dolgot jelenthet : van kutyája.


Mindenki máshogy áll az állatokhoz, én például az ágyba engedem a kutyát, az asztalról is kap enni, családtagként tartom számon ( vagyis ha nem jön velem,akkor az ő berögzült vacsi séta időpontjai határozzák meg a programot amit szervezek,ha nincs aki ellássa),DE nem vagyok fanatikus és nem helyezem totemállat szerepbe. Van aki igen. Van aki meg le se szrj@ a kutyáját csak elviszi sétálni néha.


Egyébként nincs bajom azzal, hogy ha valaki akár kutyaséta közben odajön a kutya ürügyén beszélgetni, amíg tiszteletben tartja hogy én ismerem a kutyát jobban. ( harap, szólok, a pasik 80% azzal jön, hogy "á engem szeretnek a kutyák"... aztán meg megy a hiszti ha odakap a kutya amikor hátulról hozzáér..) Viszont sokakat zavar amikor egy séta alatt a 20. jajjmianevejajjhányéves jajjaszomszédnakisilyenvancsakteljesenmásmilyen duma jön szembe :)


Vannak barátaim, nem vagyok bezárkózva,nem a kutyám az egyetlenegy társam a vilagban,és attól hogy a kutya harap, én még nem :D


Egyebkent akinek macskája van,az sem lesz feltétlenül bolond macskás nő.


Hogy hogyan lehet ismerni "velünk"? Odajössz, köszönsz, és mondasz valamit ami épp eszedbe jut. Nyilván a kutya ürügyén... Aztán ha nem feszeng a lány,nem szűkszavú, nem nézeget állandóan félre, és szívesen válaszol, megkerdezheted gyakran járnak e arra sétálni.. (mondjuk ha a panelerdo kozepen vagy buta kerdes is lehet ez...szoval inkabb park stb..) Aztán onnan meg kb bármerre tudod terelni..

" ja én is szeretem ezt a hegyet/parkot/tavat, sokat csináltuk itt ezt meg azt, ezzel meg azzal..." Azt sajnos, nem sajnos,tudni kell észrevenni hogy ha valaki nem akar beszélgetni.

2019. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet közelíteni őket is.
2019. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

SOHA TÖBBÉ!

Ha azt akarod akkor elmondom a napirended a következő 15 évre.

min. 2X levinni szaratni; ha bármi baj van állatorvos, nincs olyan hogy elutazom 2 napra és nincs macera a kutyával, legtöbbször a kutyát többe nézi egy embernél, te mindig a második helyen leszel


Ha kertes házban lakik és a kutya nem megy be a lakásba akkor igen, szívesen, szeretem az állatokat. Nekem is volt kutyám nagyon sokat foglalkoztam törődtem vele.

2019. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ismerek ilyen csajokat,a kutyával alszanak egy ágyban.Szerintem,mentálisan sérült emberekről beszélünk.Már azok akik ezt csinálják.
2019. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Na megjöttek a nyomorékok, akik max. amerikai vígjátékban láttak "kutyás csajt", aztán már elméleteket gyártanak, hogy milyenek. Nekem anno volt kutyám, de büdös életbe nem bíztam volna barátomra sétáltatását, ha nem volt időm idős rokon-aki imádta, az vitte le. Ágyban nálam nem alszik egy kutya, hiszen utcán jár, lábát áttörölgetem eleve séta után.

Komolyan olyanok vagytok, mint a nyugdíjas befordult taták, akik mindenre csak elégedetlenül morognak, ők majd tudják ismeretlenül, hogy milyen több millió másik ember, csodálkoztok, hogy nem kellettek egy nőnek sem?

2019. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem kettő is van, szoktam velük futni is.

Jöttek már oda hozzám, mert a kisebbik kutyus Jajj de cuki.. :D szívesen beszélgettem velük, mivel főleg a kutya volt a téma.

Olyan is volt, hogy bicikliztem vagy gyalog mentem valahova és megláttam egy kutyás fiút/lányt/párt és simán odamentem beszélgetni, ha szimpatikusnak találtam a kutyust és a gazdi(ka)t.

Az a személyes tapasztalatom, hogy a kutyás emberek barátságosabbak, mint a nem kutyásak

N

2019. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért élnénk teljesen a kutyának?

10 éve van párkapcsolatom, mellette kutyám. Nincs senki elhanyagolva.

Simán megszólíthatod őket, de nyilván alap, hogy állatbarát legyél

2019. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!