Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső adottságaim miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső adottságaim miatt nem tudok férfiakkal ismerkedni. Most úgy érzem ezt elfogadtam, de később vajon bánni fogom?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetben? Mármint, hogy nem alakított ki kapcsolatot, nem is foglalkozott vele éveken keresztül, de aztán megbánta?
2019. ápr. 21. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Én eddig csak azt bántam meg, hogy nyitottam. Eddig minden szarul sült el, úgyhogy most már gebedjenek bele ők is, én is, de nem kellenek.
2019. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem megbánjuk
2019. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig olyan nincs, hogy "Külső adottságok" miatt nem tudsz férfiakkal ismerkedni. Lehet, egyszerűen nem jófelé keresel.

Igen, van olyan férfi, aki a kellően dús, gömbölyded idomokat kedveli, és van olyan is, aki a lapos, vékony lányokat. Csak "kapcsold fel azt a lámpát", és hajrá. ;)

2019. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Legyél mindig nyitott a dologra, de görcsölj rá. Ha jönni akar, jöjjön, de te addig élheted az életed úgy, hogy jól érezd magad.
2019. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Külső adottságaim miatt nem tudok férfiakkal ismerkedni." ha ez bármilyen formában változtatható vagy meghaladható általad, akkor esélyes, hogy a jövőben lehet olyan dilemmák, hogy nem tettél meg mindent az ügy érdekében, mi lett volna, ha mégis. Ha olyan jellegű, amire nem vagy ráhatással, akkor ennek az esélye csekély, ugyan is nincs mit megbánni. Ami előfordulhat, az inkább a hiány lenne.

32/f

2019. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A férfiak is törhetik a fejüket, hogy miért hagyták annyiban a dolgot...
2019. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mik azok az adottságok? Nem mindegy.
2019. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Régebben se élt mindenki kapcsolatban, pláne boldog kapcsolatban. Most is csak a média sugallja ezt a marhaságot, hogy a normális ember az nagy vígan él a kis párjával élete végéig és sosincs egyedül. Ha körülnézel, akár a szűk környezetedben, akkor meg látod, hogy baromi sok a magányos ember. Amúgy én elfogadtam, hogy ez van. Hogy később megbánom-e, azt nyilván nem tudom előre. De valószínű, hogy arra azért emlékezni fogok, hogy nem nagyon volt más választás.
2019. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hibáztál.

Ne azt fogadd el, hogy nem tudsz ismerkedni férfiakkal..

Mert ez egy szörnyű dolog!


Fogadd el a külső adottságaid. Amint ebben sikerrel jársz el, máris képes leszel férfiakkal ismerkedni.


Szeresd magad!

2019. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kilencesnél az igazság. Fogadd el magad, utána simán fog menni az ismerkedés.
2019. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!