Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félénk srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félénk srác vagyok, és félek a csajoktól, jobb lesz ha alkoholhoz nyúlok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Úgy igen, hogy csajozás helyett iszol naponta egy pohár bort. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2019. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne! Így legalább se barátnőd, sem májad nem lesz egy idő után.
2019. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
ha nem félsz a csajoktól, akkor is jobb, ha az alkoholhoz nyúlsz! Az alkohol mindenre megoldás!
2019. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Régen én is féltem, aztán így visszagondolva nevetséges, mondjuk szerintem te se a lányoktól félsz, hanem a téthelyzettől, ha nincs tét nincs félelem :D márpedig egy lány felé max olyan tét lehet, hogy mit gondol rólad, elutasit-e, akar-e valamit, a megfeleléstől félsz igazából, önmagadtól. Ne akarj megfelelni! Te vagy (erő)fölényben, te neked férfinak kell lenni, az erőt kell sugaroznod, azt akitől adott esetben félnek, nem fordítva, egy nő olyan férfit akar általában aki neki és az utodoknak biztonságot nyújt, így mégis hogy várod el, hogy férfinak nézzenek?
2019. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha félénk srác vagy, és félsz a csajoktól, jobb lesz ha nem alkoholhoz nyúlsz, hanem magadhoz.
2019. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Inkább a sportbérlethez, meg jobban fizető melóhoz nyúlj!


Kinek kell egy piás, lúzer?

2019. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Az alkoholrol annyit, hogy buliban használható gátlás oldasra, egy két csajon túl vagy, utána már nem kell az alkohol szerintem, mert rájössz, hogy nincs mitől félni, még a legnagyobb topmodellektől sem, mégiscsak benned van a több tesztoszteron.
2019. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

"mégiscsak benned van a több tesztoszteron." És akkor mi van? :D

Bár abban egyetértek, hogy nem szabad félni a visszautasítástól, mindenkivel megesik.

2019. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy úgy csajozok hogy iszok
2019. máj. 2. 19:08
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
És részegen támolyogsz oda, dadogva, piaszagúan, kivörösödve egy csajhoz?
2019. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!