Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy minden szép nőnek marha könnyű az élete?

Figyelt kérdés

Nagyon szép nőnek tartanak, sokat adok is magamra, de szánalmasnak tartom ezt az elgondolást.

Egész életemben, ha el akartam érni valamit, ugyanaz volt a követelmény, mint bárki másnak. Ugyanúgy kellett tanulnom, ugyanúgy pénzből élek, ugyanúgy megdolgozom mindenért. Csak mellé jöttek a szúrós tekintetek és a "miért" kérdések, amikor kijelentettem, hogy műszaki pályára szeretnék menni, a neten névtelenül sokan ki is mondták, hogy nőket alkalmatlannak tartanak ilyesmire, meg, ha szép vagyok, akkor nyilván másokon élősködve jutottam be az egyetemre.

De a legjobb az, amikor az apukám halála után 1-2 héttel írt nekem egy srác, beszélgetni akart. Jól elbeszélgettünk, szóba kerültek a szülők, és elmeséltem neki, hogy meghalt az apukám nemrég. Erre ő megkérdezte, hogy milyen úgy gyászolni, hogy ezren vannak alanyi jogon mögöttem, ha úgy akarom, és semmilyen nehézséggel nem kell saját erőmből megküzdeni. Nem akartam hinni a szememnek, még mindig alig akarom elhinni, hogy ilyen létezik. Nem tudom miért, de azt is elmondtam, hogy nyilván az sem volt marha nehéz, hogy ágyhoz volt kötve és édesanyámmal kínkeservesen ápoltuk egészen a végéig, de erre az volt a válasz, hogy bármikor lehetett volna lehetőségem férfiak által pénzhez jutni, és akkor a lehető legjobb ápolókat fogadhattuk volna fel.


Azzal is sokan jönnek, hogy elvárhatok bármit, és cserébe nem kell tennem semmit. Nos, én heti minimum 4-5x edzek, mellé figyelek a kajára, tudatosan élek, hogy jó legyen az alakom, ezzel szemben a párom közel sem tesz ennyit. Nem mintha probléma lenne ez nekem, csak ez is rácáfol az elképzelésre.


A mostani kapcsolatom előtt csak zátonyra futott kapcsolataim voltak, bántottak többen is, és az a vicc, hogy a legszemetebb velem egy nagyon gyenge külsejű srác volt, akivel pont azért jöttem össze, mert azzal reklámozta magát, hogy ő nem felszínes és szemét.


Ne értsétek félre, nincs rossz életem, sőt, boldog vagyok, csak azt mondom, hogy attól, hogy valaki nő és mellé még szép is, ugyanazokat a lépéseket kell megtennie, mint bárki másnak, ha el akar érni bármit is az életben, és a nehézségek sem kerülnek ki senkit. Másrészt pedig az élet nem csak a szerelmi dolgokból áll, nem csak az a fontos, hogy van-e kapcsolata az embernek, vagy képes-e szexhez jutni.


2019. máj. 3. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
20%
Minden szép nőnek könnyű LEHET az élete, ha okos...
2019. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Okos = prosti? :D
2019. máj. 3. 13:36
 3/72 anonim ***** válasza:
17%
Nem azt mondjuk, hogy könnyű. A saját életét/problémáit mindenki nehéznek érzi. Viszont objektíve sokkal könnyebb, mint egy nem szép nőnek, vagy pláne egy nem jóképű férfinak.
2019. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
10%
haggyad már magad kérdező,te most vagy kamuzol vagy analfabéta vagy,kondizol és?menj le a konditerembe egy looser férfi testébe,nem jól csinálsz valamit kiröhögnek,nemszol hozzád senki stb
2019. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
1%
dolgozol?és?ott ugyanez van,tanultál és?valakit kiutálnak az iskolából,téged nem,nem véletlenül
2019. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
18%
2-es, igen, olyasféle. Prosti, kitartott, eltartott, sugarbaby...
2019. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
2%

A mostani kapcsolatom előtt csak zátonyra futott kapcsolataim voltak, bántottak többen is, és az a vicc, hogy a legszemetebb velem egy nagyon gyenge külsejű srác volt, akivel pont azért jöttem össze, mert azzal reklámozta magát, hogy ő nem felszínes és szemét.


erről is kitehet?összejössz 100 férfival mind a 100 átver,és akkor a férfiak a hibásak mert te rossz emberismerő vagy

2019. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
1%
figyelsz a kajára?mond ezt azoknak akik napi 1000 ft-ból élnek(nem én)
2019. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
97%
Mert amint látod a válaszokból, a sok saját életétől velejéig frusztált nyomorult nem lát tovább a saját orránál. Súlyos zavart okozna a fejükben felépített kis világukban, ha kiderülne, hogy nem mindenki más felelős az ő kudarcaikért és hogy nem csak ők szenvednek és egyáltalán nem néznek szembe több problémával, mint mások. Szard le, meggyőzni úgyse fogsz senkit, aki pedig tényleg normális, az mindezt magától is jól tudja.
2019. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
10%
Kezdjünk gyűjtésbe neked?
2019. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!