Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha sérti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha sérti az egóm, hogy csak egy opció leszek, de nem akarok kapcsolatot én sem?

Figyelt kérdés

Szexualis kapcsolatot ajánl nekem egy pasi ,, tetszik nekem és én sem látom öt ” férjanyagnak” , nem szeretném csak titkos kapcsolatra , de sertö azért , hogy ö se lát bennem csak egy lehetseges szeretöt a sok közul

Jólesne , ha belémszeretne

Mit tegyek?



2019. máj. 5. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Csak, hogy a kis egod hízzon, elnéznéd, hogy szenved miattad, mert szerelmes, de te nem viszonzod?

Gratulálok.Elég nagy baj, hogy sok emberbe csak ennyi empátia szorult mások iránt.

Ha ennyire nem bírod megemészteni, hogy ő is arra használna, amire te őt (nemhogy örülnél, mert így legalább problémamentes lenne) akkor keress mást!

2019. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen esetben, ha én sem akarok többet, néha belemegyek. De ha nekem bejön a srác és kapcsolatot szeretnék vele, akkor nem, nem kaphat meg csak szexre. Úgyhogy te is döntsd el, mit szeretnél.
2019. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hagyd inkább békén.

32/f

2019. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nőj fel.

Talán idővel felfogod, hogy miről is szól a szerelem és nem fér bele az egoizmus. Én is nem rég építettem le valakit, hiába tetszett, de amikor láttam rajta, hogy egoista és mintha neki ez arról szólna, hogy most tök büszke magára, hogy vele ismerkedek, hát elundorodtam.

2019. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el.
2019. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért kerüljem el?
2019. máj. 5. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Neem, nem. Nem benned nem lát többet ilyenkor, hanem magában! És ezzel te is így vagy, ha bele tudsz menni egy szexkapcsolatba.


Ez nem baj! Van ilyen életszakasza mindenkinek, amikor nem akar elköteleződni. Szükségleteink meg vannak. Akkor jó a laza kapcsolat. Mint most neked.

2019. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj hasonló helyzetben voltam, ismerkedtem egy nálam fiatalabb sráccal (a korkülönbség miatt nem is értettem hogy miért próbálkozott be, de gondoltam egye fene) és én absz úgy álltam a dologhoz, hogy csak kipróbálom vele a szexet. Az elején úgy tűnt, hogy ő többet akar, aztán egyszercsak minden megfordult... Ő hirtelen felszívódott, engem meg esz a fene, mert elkezdett érdekelni... Azóta sem áll össze a kép... Szóval csak óvatosan az ilyennel, mert jól pofára lehet esni! :/
2019. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!