Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki nem akar a baràtnőjének méregdràga cuccokat vàsàdolni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon làttam olyan jelenséget, hogy azok a vàlaszolók, akik vàllaltàk, hogy nem vennének dràga cuccokat a baràtnőjüknek, le vannak pontozva. Ez szàmomra döbbenet. Miért is?


Én elég jól keresek, de ettől függetlenül sosem vennék a baràtnőmnek 250 000 Ft-os almàs telefont, de még egy 20 000 Ft-os Converse cipőt sem. Menjen szépen dolgozni, ahogyan én dolgozok. Nem fogok egy nőnek sem bevàsàrolni.


Inkàbb nagyanyàmnak adok pénzt, aki sokat segített nekem.


Na, akkor mi a baj ezzel a felfogàssal?


2019. máj. 5. 07:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*vàsàrolni
2019. máj. 5. 07:29
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem várom el, hogy dolgokat vegyél, kivéve, ha valamilyen alkalomra veszel ajándékot(szülinap, karácsony)

Ha pedig már közös kassza van, akkor azért már kicsit más a szitu.

Papíron jól hangzik, de fura érzés lenne. Egy pár cipőm van, amit pasi vett nekem. Olyan akció volt, hogy jobban megérte egyben fizetni a cipőket, és tartozott nekem valamilyen drágább eseményre való jegy árával. Így oldottuk meg. Volt olyan, hogy vettem például inget a pasimnak csak úgy.

Egy idő után nem kezelem olyan vaskalaposan az anyagiakat egy kapcsolatban.

Nyilván mindenki arról álmodozik, hogy valaki mindent megcsinál helyette, neki pedig elég léteznie. De a valóság nem ilyen.

2019. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A lepontozással ne törődj.


Láttam már kérdést, ami annyi volt, hogy bejönnek e a szemüveges lányok, és minden ellenvélemény nélkül 0-ra volt pontozva az összes IGEN és az összes NEM is.


Mit vársz egy oldaltól, ahol az ízlést is lepontozzák

2019. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Az ITTENI nők szerint nekik minden jár.


Kávé a randin, mert nehogy már ne legyen a pasinak 500 forintja, így a felesben fizetett randizókat lepontozzák.


Ingyen lakhatás, mert ha a férfi pénzt kér a csajtol lepontozzák.


Drága holmik, laptop, ruha, mert az jár, különben 0%, és a kiabálás, hogy “jól keres, mégis mekkora spúr”


Cigi, hiába nem dohányzik a pasi, a csajnak vennie kell.


Nyaralás, mert az nem férfi aki az ilyet felesben fizeti.



Komolyan a való életben összesen nincs annyi anyagias nő, mint itt.



Ahogy a ferfiakból összefújta a szél a nőgyűlölő szűz loosereket, úgy nőből meg az aranyásó, anyagias, lehúzósokat.

Ne aggódj, a való világban ilyen ferfiből és nőből is alig akad, csak itt vannak felúlreprezentálva

2019. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy neked van egy elvárásod a nő felé, amit neki kell finanszírozni, hogy te nagy kegyesen szóba állj vele, de anyagilag már egyáltalán nem támogatod az elvárásaid anyagi vonzatait. Mert nekem nehogy azt mondd, hogy te annyira a belső értékekre hajtasz, hogy egy póló-tréninges kombóban megjelenő lány smink és fodrász nélkül bejön. Mert ez így kamu. És nem az almás telefonról van szó, vagy a converse cipőről, hanem az elvárt stílusról, amit te kötelezővé teszel és akkor sem adnál bele, ha a csaj már nem bírná anyagilag, inkább szakítanál. Neked fogalmad sincs, hogy mennyibe kerül az, hogy egy nő fenntartsa a látszatot, ami által hajlandó vagy ránézni.

Mondjuk az egész undorító, ahogy van.

2019. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Normális ember nem "várja el", hogy többszázezres ajándékokat vegyél neki. A másik oldalon normális ember nem garasoskodik ha szereti a másikat és boldoggá akarja tenni egy ajándékkal. Szerintem nemtől függetlenül nem a párunkon kéne spórolni. Én is vettem már a barátomnak 30.000- es fesztiválbérletet az ösztöndíjamból. Nem azért, mert ő nem dolgozik és ne lenne pénze rá, hanem mert meg akartam lepni , hogy örüljön. Sajnálom, ha ez a koncepció számodra kívül esik az értelmezési tartományon, elég sivár érzelmi életed lehet. Nagyon szegény vagy az állítólagos jó kereseted ellenére.
2019. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem arról van szó, hogy a méregdrága cuccokat várja el valaki, hanem a párodhoz való rideg viszonyulásod nem tetszik az embereknek. Nyilván nem várja el egy normális ember sem, hogy a legújabb iPhonet vedd neki csak úgy egy mindennapi szerdán, de azért ha például elromlott a telefonja és bár dolgozik, a mindennapjai mellett nem tud annyit félretenni, hogy egy éven belül tudjon újat venni, akkor szép gesztus a részedről kisegíteni. Pl. Én egyébként azt nem értem, hogy az emberek hogy garasoskodhatnak olyan valakivel, akit állítólag szeretnek és akivel elméletileg az életüket akarják leélni. Mit számít az a 250 ezer pénz az egész élet során felhalmozott anyagi javak mellett? Én még csóró egyetemista koromban szegényes kis diákfizetésemből spóroltam össze a párom 30. szülinapjára valami 120 ezres ajándékot, mert nagy durranást akartam neki és szerettem volna meglepni és boldoggá tenni. Ha ő ezt nem viszonozta volna, akkor lehet, hogy ma nem lenne a férjem, nem azért, mert jajj, nem vette meg a legdrágább Gucci táskát, hanem mert ha fontosabbnak tartja a pénzét az én boldogságomnál, a közös életünknél, akkor valószínűleg nem egymást keressük és nem illünk össze. Nem kell ám mindenkinek ugyanúgy gondolkodnia, a lényeg hogy olyan párt keressünk, aki hasonlóan áll az ilyesmihez, mint mi. Nekem ha van miből adni, akkor nincs olyan, hogy "túl sok" a számomra kedves, szeretett személyek esetében, és ebben a kategóriába a párom toronymagasan vezetett mindig is, még tinikoromban is, amikor pedig nyilván nem életre szóló kapcsolatban gondolkodtunk.
2019. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni lepontozásnak a világon semmi köze nincs ahhoz, ami odakinn a világban tőrténik.
2019. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon más örülni egy ajándéknak és más elvárni/kérni azt...
2019. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Miért kéne a verejtékes munkával megkeresett pénzedet egy nő élősködésének a megfinanszírozására fordítanod?

" Te is élősködtél édesanyádon (vagy élősködsz most is), ma pedig gondolom egy szál virágot nem adsz neki...


Btw a kérdező, a legtöbb nőismerősöm egyáltalán nem vár el ilyen ajándékokat, dolgoznak és megveszik, ami kell nekik.

2019. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!