Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, ha egy lány szép, már nem is lehet okos?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!


Tudom, hogy a mai világban nem divat a lányoknak okosnak lenni, de annyira zavaró, hogy az ilyenek miatt mást is megszólnak, akire mondjuk ez nem igaz.


Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban? Titeket is értek atrocitások? Ha a "szebb" lányokat elítéltek, miért? Kérlek Titeket, de tt a "szebb" lányok alatt ne feltétlen sok sminket igénybe vevő pláza hölgyekre gondoljátok.



2019. máj. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert az emberek többsége felszínes.

Mert egyszerűbb előítéletek alapján dönteni, mint megismerni, és véleményt alkotni.

2019. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én sok szép okos lányt ismerek szóval nem hiszek ilyesmit.
2019. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Úgy általában az emberi természethez szokott tartozni, hogy a kisebb ellenállás felé halad, energiamegtakarítási okokból. Pl ha van segély nem megyek dolgozni, ha erős vagy gazdag vagyok és mindent megoldok bicepszből vagy pénzből, ha szép vagyok és elnézők velem, akkor azzal operálok, de ha a fiziológiás dózison felül tesztoszteront lövök, akkor pl nem termelek.... a Duna is lefelé folyik... meg ilyenek. :)

Nyilván emberként módunk van ezen felül emelkedni és máshogy csinálni a dolgokat, de lényegében ez az alapprogram. Nem kell sem szégyellni, sem meglepődni rajta.

32/f

2019. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Magukból indulnak ki. Ha egy szép lánynak elsőre sikerül a forgalmi vizsga, neki meg csak harmadszorra lett meg, akkor rávágja, hogy biztos csak azért, mert dugott a vizsgabiztossal.
2019. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

Fura, hogy páran ugyanazt megfogalmazva mennyire lazán mutatták meg, hogy az okostól mennyire messze állnak... Aki pedig normális választ írt, az 50% alatt áll.


Szerintem lehet szép lány okos, de ritka. Egyszerűen a legtöbb szép lány már fiatalon kap olyan ingereket, amiből rájön, hogy a szépségével könnyebben elérhet dolgokat és a szépségéért rajonganak. Ennek köszönhetően a szép lányok többsége nem fog éjszakákat áttanulni, ha a mosolyukkal azokat az éjszakákat a suli leghelyesebb pasijával is tölthetik.

2019. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy szokás ebben a kategóriában, a csapat által lepontozott válaszokban az igazság. Bizony az ember is a kisebb ellenállás felé megy. Ha a szépséggel könnyen elérhet dolgokat, minek erőlködne mással? És ez nem csak a nőkre igaz. Nem mindenkire igaz, de az arányok egyértelműek.
2019. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm szépen! Zöldet nyomtam mindenkinek. :)


Olyan szomorú, hogy ez a helyzet. Gyakran szoktam többféle sakkversenyen részt venni és elképesztően rosszul tud esni, mikor pár centire tőlem beszélnek ki, hogy mi a fenét keresek ott, így buta lány stb. Pedig még csak sminket sem viselek, sem a körmöm, sem a hajam nem festem, és az alakokat is a harcművészetek köszönhetem. De egyszerűbb úgy elítélni, hogy egy szót nem váltottak velem, és ez csak egy példa a sok közül.

2019. máj. 6. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

"Egyszerűen a legtöbb szép lány már fiatalon kap olyan ingereket, amiből rájön, hogy a szépségével könnyebben elérhet dolgokat és a szépségéért rajonganak."


Ha valakinek annyi elég, hogy körberajongják a férfiak, esetleg páran kitartsák, az az ő dolga. Hiába vagyok szép, az érettségit nem ezért cserébe adták. Az egyetemi felvételi mellé nem kellett fényképet csatolni. A nyelvvizsgákat a nyelvtudásomért adták, nem a szépségemért. A szigorlatokon nem elég a professzornak, hogy megjelentem és csinos vagyok, ugyanúgy el kell mondanom a tételeket mint egy srácnak és ugyanúgy megbuktat, esetenként megaláz, ha nem tudom. A diplomát nem a szépségemért fogják adni, hanem a tudásomért és a munkahelyemre sem emiatt fognak felvenni, hanem mert megfelelő szakembernek tartanak. Ha valakinek minimális elvárásai vannak az élettel szemben, azt el lehet érni úgy is, hogy belül a jóba meg a gazdagságba, viszont ha valakinek komolyabb tervei vannak, akkor nem oszt, nem szoroz, hogy hogy néz ki.

2019. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!