Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek nem lájkolják sokan a profilképét az nem helyes?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb fiú barátomról van szó, akit bánt, hogy kevés lájk van a képein. Mondtam már neki, hogy nem ez alapján fogják a lányok kedvelni, és nem ez a lényeg. Mit mondhatnék még neki, hogy növeljem az önbizalmát? Szerintetek mit tud a "lájk", hogy mindenkinek csak az számít?

2014. nov. 21. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 0 lájkom van, biztos szörnyen ronda vagyok...


.


.


.


.


.


Plot twist: fent se vagyok...

2014. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekel, mert szerintem csak a felszínes emberek sütkéreznek annak a "dicsőségnek" a fényében, hogy hány száz vagy ezer "ismerősük" (akiket egyébként sokszor alig ismernek, és nem is tartják velük a kapcsolatot) lájkolja a hülyébbnél hülyébb képeiket. Én nem vagyok fontos gyakorlatilag senkinek, nem is várom el, hogy bárki bármit lájkoljon velem kapcsolatban, a csajok letojnak magasról, de nem igazán érdekel, ha van olyan ismerősöm, akinek tetszik valami, az kifejezi, oszt jónapot.
2014. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg,és nem az fb-n kell élni.Ennyire egyszerű.
2014. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen mindenkinek csak az számít? Én pl pont leszarom. A kevés like egyébként inkább azt jelenti hogy kevés barátod van (nem fész ismerős hanem igazi)
2014. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy leszarom a likeot!nekem sincs facem már.

Mondd neki,hogy irigyek rá mert ilyen helyes.

2014. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

népszerűséget jelez,akinek sok van az népszerű.Vagy jóképű vagy is is.Egyébként annyit ér a like mint aki adja.


lóf**szt se.

2014. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akinek nincs 600 lájk a képén, ő annyira nem népszerű. De ettől még lehet szép. Nem ezen múlik. Nem ez a mérce.
2014. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Ez nem attól függ..

Mondjuk az én r*bancos csaj ismerőseimnek 3-4 száz lájk a minimum..mert kelletik magukat az összes képeiken..Szó szerint villantanak,vagy a csücsörités+bociszemeznek..szóval egyhangú mindig a képük.


Engem meg tudom,hogy ha kedvelnek,akkor kedvelnek és nem azért mert vagyok valaki,vagy sem.

2014. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én is ugyanezt mondom, és holnap meg fogom mutatni neki ezt a kérdést, hogy nemcsak én állok így a dolgokhoz :)
2014. nov. 21. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!