Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van igy az emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van igy az emberi ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Hogyha egy lány akar maganak sracot, ismerkedni egybol kap 100000000 levelet, ha egy fiu akar ismerkedni párt találni magának akkor csak rosszindulatú válaszokat kap,lanyoktól meg elutasitó válaszokat vagy semmit.

25/f


2019. máj. 8. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a férfiak b**aszták el......

Sajnos a férfiak olyan hülyék lettek, hogy a nők szájába rágták, hogy rajtuk múlik , hogy lesz e vagy nem lesz e..

2019. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van így, mert egy nő csak olyan férfinak ír, aki igazán tetszik neki, a férfiak pedig írnak mindenkinek, aki kicsit is megfelel az elvárásaiknak, és hátha abból visszajön valamennyi. Ez ugyanígy van pl egy buliban is, egy lány csak akkor megy oda valakihez, ha nagyon tetszik neki, egy srác pedig több lányt is bepróbál, hátha valamelyik összejön.
2019. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert lányként én nem írok levelet, arról nem tehetek, ha nekem írnak.
2019. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen csak ezzel a férfiak többségek elveszi a normális férfiaktól a lehetőséget,mert ha egy férfi rárír egy nőre, 60-70% ban, sze..re kell neki elsősorban, és nem mondjuk arra hogy elmenjen vele mittudomén kirándulni, moziba, szinházba akármi.

És vannak azok a srácok , ugymond " normálisak" akik elsősorban társra lenne szükségük ,nem elsősorban a szex. a fontos számukra. És sajnos akik a szexre mennek rá, leelőzik a "normális" srácokat.

Így mert ha mondjuk én rárirok egy lányra vagy ismerkedni, aztán csodálkozik hogy én nem azt akarom, hanem elmenni Szilvásváradra mondjuk kirándulni. De ő már akkor tud válogatni, 100000 srácból és nem engem fog választani.

Leirom egyszerűbben: Tehát nekem szükségem lenne egy lányra akár, közös kirándulásra, mozi, szinház élmények stb. mint egy jó párkapcsolat, de esélyem sincs mert a szex..éhes srácok leelőznek engem, lányok meg ezt nem veszik észre hogy ki az aki csak azt akarja, de mégis ha akarnak ismerkedni tudnak válogatni, Tehát rosszabb kicsiebb esélye minthogy egy lottó ötösön 3-as 4-es találat legyen, aki egy kicsit is visszahuzodó srác, vagy nem az a extrovertált személyiség akkor nagyon kevés esélye van.

2019. máj. 8. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Volt már pár nő itt, hogy írtak egy-egy válaszom után. Elindult pár levélváltás és hamar megunták, pedig nem volt semmi durvaság. Mondjuk nem is lettem volna nyitott az itteni ismerkedésre. "Fantasztikus" nők vannak errefelé.
2019. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ismersz minden férfit társkeresőről? Honnan tudod, hogy mind csak szexet akar? Biztosan van közöttük normális szép számmal, csak nem te vagy az egyedüli normális...

Amúgy meg a lányok azzal próbálnak meg összejönni, aki tetszik nekik. Ha veled nem, akkor nem az a baj, hogy normális vagy, és nem is az, hogy kielőztek a szexéhesek, hanem hogy nem tetszel nekik. Ez ennyire egyszerű.

2019. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nyilvan en soha nem fogok tetszeni a lanyoknak, mert tul nagy az elvarasaik. Legyen penz, munka, izmos, sovany, jo karrier, auto. Stb mire ezeket elerem en leszek 45 -50 eves. De en a fuatalkoromat akarom kielni.
2019. máj. 8. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, ha mindig elutasítanak. Próbáld növelni az önbizalmad és személyesen is ismerkedj. N
2019. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:

Amig nem erted meg, hogy nem az a lenyeg, hogy neked szukseged van valakire, hogy egyutt menjetek kirandulni, addig ez nem is fog valtozni. Akiket sexehesnek tartasz, azok nem kirandulgatni akarjak vinni a not, hanem azt a not akarjak es sikeresen el is hitetik vele. Onnantol lehet kirandulgatni, meg moziba menni.


A vegen a kifogaslista tipikus ismerve az itteni normalis meg atlagos fiuknak. Ezert nem kezdenek a nok "normalis" fiukkal, mert ferfiassag az nuku, cserebe egy csomo gatlas, kishituseg, duh es csalodottsag van helyette. Ennel meg egy reszeges ferfit is tobbre tartanak, mert ott legalabb vannak olyan idoszakok, amikor ugy erzi egy ferfi van mellette, mert a masik opcional ez sose jon elo. Kirandulas ide, vagy oda.


43F

2019. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!