Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy élitek meg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élitek meg az ilyen emberi kapcsolatokat, férfiak és nők is érdekelnének?

Figyelt kérdés

Mikor van valaki, akivel érzitek, hogy jó az összhang, akár még mint ellenkező nemű is tetszik nektek, jól kijöttök, de nem akartok egymástól semmit jelenleg mert kapcsolatotok, vagy családotok van. De a körülmények olyanok, hogy gyakran találkoztok, és ez kölcsönös.

Az ilyen dolgokat az ember csak úgy elrakja magában, hogy egy kellemes ember az élet szürke hétköznapjain?

Nem tudom helyretenni magamban ezt, mert semmi komolyat nem jelent, nem szerelem, nem flört, semmi, de mégis valahogy úgy érzem, hogy ő is kicsit mintha jobban szimpatizálna velem, mint másokkal a társaságból, és én is max. ennyit érzek.


Ilyen mással is van, akár éveken át?


2018. okt. 13. 13:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondanám, hogy havaer, (az is) barát, és ennyi, de közben meg ritka dolog nálam, de átsuhant a gondolat, hogy jóképű is, és hogy ha régebben találkoztunk volna, akkor szívesen lettem volna az ő barátnője, de ennyi.
2018. okt. 13. 13:01
 2/12 A kérdező kommentje:
És a jelenség érdekel, nem az én konkrét sztorim, ezzel kapcsolatban nincs kérdésem, csak az érdekel, hogy mások életében is van e ilyen személy, és hogy éli meg ezt?
2018. okt. 13. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha eléggé tudatos az ember a saját érzelmeire, akkor igen. Itt azt irod, hogy vonzalom is van. Ezt is lehet a helyén kezelni, de némi fegyelem szükség hozzá, mindkét fél részéről. De sok esetben az van, hogy az egyik (vagy mindkettő) elveszti a kontrollt és szexuálisan kezd közeledni.

Általában jobb jegelni az ilyen kapcsolatokat, mert a fentiek miatt felesleges bonyodalom lehet belőle, ami senkinek sem hiányzik.

De olyan is megesik, hogy megmarad ezen a kellemes-semleges szinten.

2018. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vonzódom hozzá, meg nem szoktunk stikába kettecskén kommunikálni. Teljesen nyilvános haveri kapcsolatunk van, és csak akkor találkozunk, ha a körülmények úgy hozzák, nem tettünk semmi ellenkezőt, lépéseket, stb.

Csak mikor együtt vagyunk, sokat értünk egyet, meg érzem, hogy kedves és figyelmes velem, érdekli a véleményem, de semmi illetlent nem mond, a nagyon max. annyi, hogy volt, hogy játéknál nagyon akarta, hogy az ő csapatában legyek, semmiség.

2018. okt. 13. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Ezzel nincsen gond, azzal viszont van, hogy van párod, mégis szürkék a hétköznapok számodra és csak egy másik férfi oldja fel.Akkor ott valami nem működik a párkapcsolatodban.


Én férfiként sok nővel dolgozok egy helyen és van is olyan akivel nagy az összhang,de amikor hazamegyek a feleségemhez,egyszerűen mindenki más megszűnik létezni a számomra.

2018. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát a válaszod, hogy neked nincs ilyen nő az életedben, mert a feleségeden kívül senki nem fogott meg még ennyire. Értem. Tök jó.
2018. okt. 13. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon nehéz elképzelni, hogy az ilyen zavaros magánéleti helyzeteket az emberek többsége tudatosan kerüli?
2018. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Nálam sok olyan férfi volt/van akivel nagy volt az összhang és az összetartás is. Kellemes is és ha nem lett volna ő vagy én foglalt akkor nyitott lehetnék többre...

De nem vagyok. Szeretem a társaságukat, élvezem a baratságunk, mert kellemes embereket nehéz találni. Tiszteltem a párkapcsolatukat és ők is enyémet.


Én berakom ezt "barátság" mappába.

Úgy vagyok vele hogy attól mert minden klappol még közek sem biztos, hogy párkapcsolatilag összeillenénk. Így viszont komoly kötöttség nélkül megkapod a másikból a "szép" részt.

Élvezd az illendőség határain belül.

2018. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tökéletes, utolsó. Köszönöm!
2018. okt. 13. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, szólhattál volna, hogy milyen sablon szerint vársz választ, akkor nem írok ide.
2018. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!