Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy nö fejezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy nö fejezi ki az érzelmeit az oké de ha egy férfi teszi ugyanezt az nyálas csöpögös sz@@r?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak abban az esetben van így, ha a csajnak nem kellesz, ha kellesz neki akkor cukinak és édesnek tart.
2019. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egy normális nőnek ez alap. Mégis ki akar egy darab bottal együtt lenni aki semmilyen formában nem fejezi ki, hogy mennyire szeret? Nem tudom miből gondolod, hogy ettől bárki nyálasnak gondolna. Persze, van egy szint amikor már átmegy csöpögősbe, de ez nőknél is ugyan így van szerintem. Általában nem szokták azért átlépni ezt a küszöböt az emberek.

Nekem az egyik kedvenc tulajdonságom a páromban, hogy nem fél kifejezni a gyengeségeit vagy az érzelmeit. Nekem nagyon fontos, hogy ez meglegyen, szerintem bármilyen normális embernek prioritás ez.

2019. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Így van, attól függ, mit érez irántad. Tudod, valakinek dagi, valakinek maci... Hasonló eset.
2019. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy ez érzelmektől függő dolog. Én azoknál a pasiknál is értékeltem mindig az érzelem kifejezést akiktől semmit nem akartam. Nekem ez érzelmektől függetlenül egy tök pozitív tulajdonság. De persze nem vagyunk egyformák, lehet, hogy valaki csak attól értékeli ezt akit ő is szeret.
2019. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Na ez jó kérdés, sosem fogom megéreni az ilyesmit. :) És itt jönnék egyet a feminizmussal is, szerintem beletartozik az is, hogy férfi is lehet érzelmes és nem szabad bántani érte.

Sajnos egy jó barátomat a csaja piszkálta ezzel meg, hogy nem elég macsós...

Egyébként valószínű, ha ez a véleménye a lánynak, akkor rossz helyen próbálkozol, keress olyat, aki értékelni fogja. Hidd el, hogy van olyan, sok. :)

2019. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyon édes,aranyos egy érzelmes srác. :D

Nem kell titkolni az érzelmeket,de megjátszani sem kell.

2019. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!