Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Létezik ilyen pasi vagy csak mese?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy 2 éves lányom.

Elkezdtem beszélgetni egy régi barátommal, akivel 5 éve ismerjük egymást, akkor is össze akartunk már jönni, mert oda volt értem, ha fogalmazhatok így, de én sajnos vagy sem kibékültem az exemmel, akitől született a lányom, de ugye végetért.

Na már most, ismét beszélünk és sokszor elmondja hogy ő elfogad gyerekkel, nem zavarja hogy létezik a lányom, ugyanúgy tudná szeretni mintha a sajátja lenne, és abszolút nem akadály neki a kicsi.

Nem tudom én vagyok e pesszimista vagy sem, de nekem ez fura.

Független, velem egy idős férfi.

Simán találhatna olyan nőt akinek szint úgy senkije.

Na szóval ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.


2019. máj. 8. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is egyedül vagyok a fiammal és hát bárcsak találkoznék valaki ilyennel :)


Írod, hogy már öt éve ismered tehát kvázi nem egy vadidegen , és ezekszerint dannyira fontos vagy neki, hogy még a gyereket is elfogadja szerintem ez nagyon jó!

Egyébként meg ez azért nem szokatlan és nagyon sok egyedülálló anyuka talál magának új társat. Bárcsak én is köztük lennék ...

2019. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Engem a jelenlegi férjem annak idején egy 9 éves értelmileg és mozgásában is sérült gyermekkel együtt ismert meg. 6 éve vagyunk házasok, van egy közös gyermekünk is és a lányomat úgy szereti mintha a sajátja lenne. Persze, hogy van ilyen férfi...
2019. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
Bar en nem vagyok egyedulallo anyuka de engedd meg hogy hozzaszoljak. A legjobb baratnom anyukajanak 3 gyermeke volt mikor a jelenlegi ferjevel megismerkedtek. 13 eve boldogan elnek es azota szuletett meg 3 gyermekuk,hozzateszem a baratnom anyukaja eleg beteges es sok mutetje is volt mar. Szoval ne legyen fura,orulj neki es legyetek boldogok
2019. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
Hogyne létezne. Van egy iszony hülye nővérem, őt is megtalálta egy ilyen, amikor a kislánya alig egyéves volt. Egy halál korrekt pali volt, mérnök, még jól is keresett, simán elvette volna feleségül. De mivel a nővérem, mint mondom, iszony hülye, elkezdett hercegnősködni meg tenni az agyát, aztán a pasi lelépett, ő meg azóta is tátog, hogy hát hogyhogy... A lánya azóta már 25, és ő is otthagyta a pi...ba.
2019. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
22%
Majd kiderül ha szexeltek hogy csak beetető szöveg volt és ő se gondolta komolyan és szex után jön rá hogy megkapott már nem vagy érdekes és talál inkább független nőt vagy tényleg megmarad nálad.
2019. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Volt (férfi) munkatársam akkor kezdett el a párjával komolyabban ismerkedni mikor terhes volt. A nőt elhagyta a gyerek apja mikor kiderült, hogy terhes, el sem ismerte hogy az övé.. Pár hetes volt a baba mikor összejöttek, a pasi végig mellette volt mikor a bírósági ügy is volt az elismertetés miatt..

Azóta már van közös gyerekük és a nagyot is a nevére vette, sajátjának tekinti

2019. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
89%

Simán.

Engem is a nő érdekel, ő vonz.

Tök egyértelmű, hogy egy párkapcsolatban lehet, van gyerek.

2019. máj. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Volt (férfi) munkatársam akkor kezdett el a párjával komolyabban ismerkedni mikor terhes volt."

Ehhez már tényleg csicskának kell lenni...


Kérdező! Azért nem mindegy te milyen vagy. A legtöbb nő elhagyja magát gyerek nélkül is, nemhogy szülés után. Az ilyeneket max. egyszer felpróbálná valaki...

De én is ismerek olyan csajt aki ráadásul a bnőm volt, hogy összejönnék vele gyerekkel is! Csak már más országban én.

2019. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*él
2019. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Hány évesek vagytok? 2 éves kislány még annyira kicsi hogy simán elfogadják egymást mint apa és lánya. Ha meg úgy van hogy összejöttök, nem kérdés hogy közös gyerek is lesz. Szerintem próbáld meg, nincs vesztenivalód, nem ismeretlen ember, ha meg nem működik akkor leépíted. Pár nap vagy hét után úgyis kiderülne hogy áll hozzátok, vagy hogy olyan jó e amilyennek mutatja magát.
2019. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!