Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder, kérdezek felel játék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, kérdezek felel játék?

Figyelt kérdés

Ez normális, hogy 10 -ből 9 ember ilyen birka, hogy azt hiszi az a beszélgetés, hogy én faggatom? Rendben van, igaz, hogy sok randim volt tinderről, és amíg el nem érünk az első randira addig ez így megy szinte mindig. Ha nem érdeklődik, akkor minek ír egyáltalán vissza.


Az első randin meg rájönnek, hogy jobb vagyok mint a képeken, aztán mivel időm elég kevés néha, ezért jön a nyavajgás pár hétre rá, hogy "kezdem úgy érezni, hogy nem is érdekellek", stb...

Tulajdonképpen az ilyen emberek hogy kommunikálnak online? Sehogy? :D


2019. máj. 9. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te pasi vagy vagy nő?

Én nem szeretek amúgy se sokat írni, és mivel én is sokat ismerkedtem online annyira unalmassá és sablonossá váltak ugyanazok a kérdések, hogy sokszor válaszolni sincs kedvem nem még érdeklődni. Úgyis a személyes találkozás dönt, nem szeretem rabolni az időm a sok írással..

26L

2019. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok...
2019. máj. 9. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor kb a többi nő is így van mint én. Már nincs se kedvünk se energiánk ebbe beletenni...

Akkor az miért van h matcheltek de nem ír a pasi, vagy nagyon gyors el is hal a beszélgetés. Nagyon ritka h én irnék, volt vagy 60 párom ebböl max ha 10 írt, abból több mint fele "értelmesen" kezdte: "szex?" Meg ilyenek...

2019. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:
0%

Utolso, ugye tudod, hogy a Tinder sex appnak lett fejlesztve? Szoval aki alapesetben azzal a kerdessel nyit, az hasznalja arra, amire valo. Mas kerdes, hogy te nem arra akarod hasznalni, de itt neked kene tobb toleranciat tanusitani. Mondom ezt ugy, hogy nem vagyok hive az 1 ejszakasoknak.


43F

2019. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rockarc nem tudtam mikor anno elkezdtem tinderezni, de nem rég én is olvastam valahol. De teljesen mindegy milyen társkeresőn vagy, mindenhol ez a jellemző, ami nem is erre jött elvileg létre. Csak a pasik abba belegondolhatnának, h egy nem ronda nő bárhol találhat szexet, nem egy appon fog keresni. Én se vagyok bomba, de nem nézek ki rosszul ha szexelni akarok nem egy appon válogatok. Mondjuk őszintén a netes ismerkedés híve se vagyok, pár randim volt csak, de elég is volt...
2019. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!