Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek az ellentmondásosnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek az ellentmondásosnak?

Figyelt kérdés
Minden nő a legjobb pasikra hajt. Ezzel nincs is semmi gond, nade amikor teljesül a kívánságuk és jön egy ilyen pasi jön az hogy "áh nem engedek mert nem hiszem el hogy akármit is akarna, félek, nem akarok köznevetés tárgya lenni".
2019. máj. 9. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jóképű izmos pasi az alany, akkor nagyon kevés arra az esély, hogy a nő ne engedni neki.
2019. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Minden nő!!!!!!!!


Te honnan ismersz engem? Be vagyok kamerázva, vagy mi? Ki vagy te? Hello????

2019. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit magyartalanul sikerült francért fogalmazgattam át a címet :D de a lényeg ugyanaz.
2019. máj. 9. 21:24
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha bevagy 2-es?
2019. máj. 9. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a legjobb....
2019. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
89%

Te nem erzed ellentmondasosnak, hogy biologiailag ferfi vagy, de valojaban kislanykent elsz? Ez nagyobb ellentmondasnak tunik szamomra.


43F

2019. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá hogy semmit sem veszítettek vele egy próbát megér akk egyáltalán nem biztos hogy nem kellenél neki. Ha nem játszod meg magad és elengeded azt hogy túlzottan megfelelj neki akkor könnyebb lesz elengedni is ha éppen nem jön be neki a stílusod.
2019. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!