Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy hogyan lehet barártnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy hogyan lehet barártnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Higyha minden nő kapcsolatban van, amelyik nincsen az meg nem is akar ha akar akkor meg 1000 pasi udvarol neki ő meg kiválasztja a legjobbat.

Nem az a bajom hogy nincsen barátnőm hanem hogy még nem is volt. A szexualis tehát biologiai szempontbol 27 eves vagyok eddig elnyomtam de nagyon nehezen megy már. Ahogy lelkileg is megvisel a magány.

Nem tudom hogy igy mi értelme élni, az ember társas lény, de mondjuk ha valakinek jo munkahelye vagy, pénze van akkor elvisehető a párkapcsolat nelkuli elet, de ha egyik sincsen.

Begolyoztam,bediliztem 27 évesen eddig birtam. Kb ez olyan mintha egy ember a viz alatt visszatartaná a levegőt.

Erősen gondolkodok már a halálon is. Nekem is szuksegem van parkapcsolatra mint mindenki másnak de eselyem sincs , a mai lanyokat elnezve. Meg tobb srac van mint fiu.Vagy jobb sracoknak tobb csaja van egyszerre.

Kezdem feladni.

27/g


2019. máj. 14. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
27/f
2019. máj. 14. 16:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Tobb srac van mint lány.
2019. máj. 14. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kifogások halmaza amit leírsz. Mindenki a maga élete kovácsa.
2019. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze de akkor egyes emberek miert nem haggyak vagy ellenzik hogy miert lesz ongyilkos az adott embrr.

Mindenki maganak ,ez igy van de aki igy mar unja az eletet es azt mondja ongyilkos lesz, akkor rgyesek miert mondjak azt higy ne tegye vagy menekules a problemak elol.

Pont higy nem hanem, csak konnyitenu akar magán.

2019. máj. 14. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked csak ezen múlik az élet az elég szomorú. Nem jó helyen keresgelsz
2019. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!