Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha komoly kapcsolatra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatra nem tudok barátnőt szerezni, lehetséges, hogy szexkapcsolatot könnyebb lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos a külsőm miatt soha nem volt barátnőm és gondoltam, ha már ez nem, legalább szexet összehozhatnék valahogy.

Lehetséges, hogy szexkapcsolatra kisebbek a nők elvárásaik, mintha tartós kapcsolatot akarnának?


2019. ápr. 12. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mostanában csak szexkapcsolatok jönnek össze. Mármint azok a nők járnának velem, csak én ilyen idealista vagyok, és nem szeretnék kapcsolatot, amíg meg nem találom az igazit.
2019. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit hasonló helyzetben vagyok. Van egy lány, aki tavaly elutasított, illetve csak barátkozni akart és az óta sem tudom túltenni magam, nem fog meg igazán senki, számomra ő a tökéletes.

De ettől függetlenül előtte se tudtam barátnőt szerezni.

2019. ápr. 12. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatra is ugyanolyan nehéz megfelelő partnet találni, mert nem csak a külső számít, legalábbis nekem. A legtöbb férfi gyerekes és üres a személyiségük.
2019. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értünk szexkapcsolat alatt, mert sok férfi szereti minden kapcsolatra ráfogni, hogy szexkapcsolat, ahol van szex és a nő nem nőtt még látványosan a fejére összeköltözéssel, gyerekprojekttel...


A szexkapcsolat, mikor ezt nyíltan kimondjátok és ezt jóval nehezebb összehozni, mint normál kapcsolatot. A nőknek könnyebb, mivel férfiak oldalán JÓVAL nagyobb igény van ilyen kapcsolatra. Női oldalon viszont épp ellenkezőleg, nagyon kevés olyan lány van, aki nem igényel többet, még a szexkapcsolatba belemenő nők is sokan szerelemből mennek bele, hogy hátha egyszer majd viszontszereti őket a srác. Maximum olyan mondhatja azt, hogy könnyebb a szexkapcsolat, aki egy nagyon jó külsejű álompasi, csak személyiségileg gáz és esetleg még mamahoteles csóró is, így hiába jön be bármilyen modellcsajnak, egzisztenciahiány és jövőkép hiányában a csaj csak dugópajtinak használja őt, amíg nem talál valami elvárásainak megfelelőt.

2021. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!