Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te beszélgetnél egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te beszélgetnél egy lánnyal hónapokig interneten, ha lenne egy lány akit bár félévente egyszer látsz, de tetszik neked?

Figyelt kérdés
Szóval, tudna érdekelni két lány egyszerre? Ha nem, miért beszélgetnél chaten a másikkal?
2019. máj. 15. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan ennél többeket is fűznek, nem nagy dolog cseten szédíteni valakit és semmibe sem kerül. Nem a lányok érdeklik, hanem az, amit tőlük kap. És a mennyiség.
2019. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én azt keresném inkább aki nekem tetszik, nem szédítenék mást.
2019. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beszélgetnek, ha naponta látná, akkor is lehet.
2019. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgetnek vele ha az egy internetes nyelv oktatási oldal ahol idegenek beszélgetnek egymással hogy nyelvet tanítsanak! Meg nem tudom elképzelni azt hogy egy lanynal több érdekeljen egy időben!


Az mar mas hogy beszélgetek valakivel interneten és megtetszik!

2019. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!