Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Elvárjátok a huszonéves pasiktól hogy legyen lakásuk?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

nem de nem érdekelnek a huszonéves férfiak



csak vicceltem, de a lakás tényleg nem érdekel

2019. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Igaz már harmicas vagyok, de soha nem volt olyan kapcsolatom, ahol a másiknak lett volna saját lakása, de még autója sem volt egyiküknek sem. Ennyit erről.
2019. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem várom el,hogy saját lakása legyen. Miből lenne? nekem sincs..Viszont huszonéves kor vége felé már nem nézném vigyorogva hogyha még a szüleinél lakna
2019. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szeditek ezeket a hülyeségeket? Egymástól tanuljátok? Miért lenne nagyobb arányban lakása a huszonéves férfiaknak mint nőknek?
2019. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem elvárás.

Az viszont igen, hogy akár egyedül, akár haverokkal, de ne a szüleivel éljen és ne hordja haza a szennyest, ha amúgy meg tudná oldani, ahol lakik.

Egyszer ráfaragtam egy ilyen pasival, egy éves gyerekben több önállóság és talpraesettség volt , mint benne, azóta a mamahotelesek kizárva, hacsak nem jó okkal laknak otthon.

Pl nagyon pici hiányzik az önerőhöz, addig így spórolnak, vagy gondozza a szüleit, vagy ilyesmi.

Aki kényelemből és lustaságból lakik otthon hoz közel, az nálam felejtős.

Sajnálom, ez van.

2019. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Már harmincas vagyok, huszonévesen nem vártam el a huszonévesektől a saját lakást, azt viszont igen, hogy legyen lakás célú megtakarítása hosszú távra, nekem ugyanis volt, és össze is jött a saját lakás apránként, aki elszórta a pénzét, és 30 fölött kapott észbe, hogy nincs megtakarítása, és jaj, mi lesz, mert egekbe szálltak a lakásárak, azzal nekem nincs dolgom.
2019. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Pesten harmincmilla alatt nem kapsz normális lakást. Nem sokan szedik össze még az önerőnek való 10 % (10 millió forintot) sem húszas éveikben.
2019. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját lakást nem, de minimális önállóságot igen, pl. magától besegít a háztartásban, egy rántottát meg tud csinálni,stb.
2019. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem várják el soha, de mikor megtudják hogy van, akkor valahogy nem lehet levakarni őket aztán már egyből azthiszik költözhetnek is.
2019. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Saját ALBÉRLETET, minimum igen!


Ne a nagyival lakjon a 1,5 szobás, macskahúgyos lakásban, és ne kelljen reggel a fürdőben a 3 alkesz, egyetemista lakótársát kerülgetni.


Szüleivel viszont lakhat, ha nagy a házuk.

2019. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!