Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért likeolja a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért likeolja a barátom random modellek képeit, amikor az enyémeket már majdnem egy éve nem? A modellekét is kb fél éve kezdte. Mindig dicsér, hogy csinos vagyok, de akkor nem értem miért érdemli meg egy modell jobban a like-ot?

Figyelt kérdés
Pasik véleménye érdekelne, mert szeretném megérteni. Nem a liketől függ az életem, csak elég önbizalom romboló, hogy olyan csajokra szórja, akikhez köze sosem lesz, meg amilyen én sem leszek sosem.
2019. máj. 15. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire működik a kémia?

Lehet disznek használ téged, pl szex miatt van veled

2019. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen likeolgatásban mindig van szexuális vágy. Ezt férfiként írom. Valami hiányozhat neki a kapcsolatból...Bár nyilván nem ismerlek benneteket, így csak találgatni tudok.

Ezt vele kellene megbeszélni. Az évek alatt arra jöttem rá, hogy ha pl egy ilyet nem tudtok megbeszélni őszintén, akkor nem lesz hosszútávú a kapcsolat.

Persze ettől függetlenül ez a lájkolgatás elég piti dolog😀, de ha zavar téged nagyon akkor mégsem az. Márpedig ha kérdést is képes voltál kiírni ide...

2019. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre már én is gondoltam. Ezek ilyen gótikus oldalakról modellek, mindkettőnknek tetszik a stílus. Kérdeztem már, hogy mit változtassak, azt mondta én vagyok a legjobb és mindent megkap tőlem. Hiába kérdezem, ha nem mondja el. Felöltözök én is úgy neki, ha mondja, de attól lájkolgat ugyanúgy. Régen 1-2 kép volt hónapok alatt.. És az önbizalmam a béka feneke alatt, mivel úgy érzem, hogy nem is magam miatt csinálom, hanem, hogy utánozzam azokat a csajokat, mert nagyon vonzók szerintem is. De már szexelni sincs kedvem meg szépen felöltözni sem, mint régen, mert azt jut eszembe, hogy én nem olyan vagyok, mint ők.
2019. máj. 15. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Neked megmondja élő szóban, hogy szép vagy, az többet ér mint egy lájk, (de lehet csak az én régimódi szememben).


Amugy csak és kizárólag azokat a modelleket lájkolja? Vagy csak ez tűnik fel s mindeküzben lájkol mást is, pl autókat, sportal kapcsolatban, vagy bármi ami a hobbija?


Továbbmegyek én a közeli barátaimnak családtagjaimnak még szülinapi jó kivánságot se posztolok, mert őket annál fontosabbnak tartok és ha személyesen nem tudok akkor minimum privát üzenetben írom meg, hogy boldog szülinapot.

Akkor ők is sértődjenek meg mert nem irtam ki az oldalukra?

2019. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, a szülinapi kívánság és az autók egy pöppet ás kategória.. Az kb senkit nem érdekel. :)


Engem is zavarna, ha kapcsolat alatt pár naponta/hetente csöcsök borítanák el a hírfolyamot a barátom lájkjai miatt. De én pl nem állok le primitív suttyókkal... Ha idő közben szokott rá, akkor meg annak is oka van.


"De már szexelni sincs kedvem meg szépen felöltözni sem, mint régen, mert azt jut eszembe, hogy én nem olyan vagyok, mint ők."


Így fogja ez szépen csendben kinyírni a kapcsolatot, mikor kiöli belőled a szexuális vágyat is ezzel. HA még akarsz tenni a kapcsolatotokért, ezt a mondatot mondd el a barátodnak is, mert lehet ő nem tudja, hogy ez téged ennyire bánt és hogy ilyen hatással van a kapcsolatotokra...


Ha szeret téged és fontosabb vagy mint random pitsák lájkolgatása, akkor úgy is abba hagyja. Ha meg nem, azért hidd el nekem, nem kár egyáltalán.. Engem is ábrándított ez már ki nagy "szerelemből" anno, mert kapcsolat mellett láttam, hogy csinálja, bár ő ennél is jobban, és ismerős csajokra lájkolgatott meg szivecskézett a barátnője mellett szexibb képeket..

Ott láttam, hogy ez nekem pl nem férne bele, és undorítónak tartom ezt a viselkedést a másikkal szemben, ki is zártam az életemből.

2019. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért likeolja a barátom random modellek képeit, amikor az enyémeket már majdnem egy éve nem?"


Mert olyan pasit válaszottál aki kategóriákkal jobb nőt is feltudott volna szedni , amit ő tudott is ezért mint a kis őlebe olyan vagy . Mindig jobb egy poni, mint egy bizonytalan paripa kanca.

2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ismerősök dögös vagy bármilyen képeit nem likeolja, szóval ebből nem szeretnék ügyet csinálni. Nem is írkál szülinapokra, csak a barátokéra.
2019. máj. 16. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!